Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dziwne urządzenie pod fotelem pasażera


Gość bezy74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, wyczytałem na forum że w p12 montowany był opcjonalnie głośnik niskotonowy pod siedzeniem pasażera.

Jestem od niedawna (1 miesiąc) posiadaczem primery, więc tak naprawdę nie wiem co mam w środku.Odsunąłem fotel i okazuje się że pod nim znajduje się jakaś metalowa obudowa, a do niej od spodniej strony przykręcone jest jakieś urządzenie, wychodzi z niego wiązka kabli, ale nie jest to raczej subwoofer. Wie ktoś co to może być?

Drugie pytanie dotyczy zmieniarki, tu na forum wyczytałem, że w każdej primerze jest wyprowadzona wiązka. Moje pytanie:gdzie powinna być wyprowadzona ta wiązka.

Mam primerę z 2003r, 1.9dCi, kombi. W aucie jest tylko odtwarzacz cd, pod nim półeczka.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej P12 Sedan mam pod siedzieniem pasażera subwoofer a po siedzieniem kierowcy jest wiąska kabli jakaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiązka do zmieniarki jesli nie w bagazniku w schowku apteczka lub ten 2 i w tunelach nadkola obok zapalniczki w bagolu (kombi)to na bank jest wyprowadzona przy samym radiu jak rozbierzesz konsole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj za pomocą lusterka przeczytałem napis na tym urządzeniu, jest to komputer od ESP (electronic stability program- taki napis na naklejce) firmy bosch.

To w takim razie jeśli esp jest pod fotelem pasażera, to gdzie umieścić subwoofer, a może jeśli tam zamontowali esp, to nie przewidzieli w tej wersji głośnika niskotonowego, i nie ma wyprowadzonej wiązki?

A jeśli nie ma to czy można wyprowadzić?

Mam chęć zamontować sobie taki głośnik.

W poprzednim aucie miałem wzmacniacz i tubę, zamontował bym i w tym, tyle że widzę że trzeba wymontować całą jednostkę sterującą i podłączać na własną rękę, a aż takim specjalistą nie jestem.

Co do wiązki do zmieniarki to niestety nie ma ani z lewej ,ani z prawej strony w bagażniku, więc pewnie jest z tyłu radia.

Oj coś nie mam szczęścia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kabel od zmieniarki to powinien być z prawej strony. Zapewnie jest schowany za tapicerką i z tyłu paneka metalowegi zaczepiony. Aby go znaleść trzeba dobrze poszperać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że to jest komputer ESP ja mam 2.2 dCi i u mnie tam jest subwoofer nawet podczas włączenia funkcji Loudness (nie wiem czy dobrze napisałem) w menu czuć pod siedzeniem lekkie wibracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z jestem ciekaw jak wyglada wtyczka do suba moze ktos podaa jakies foto jak to jest tam wszystko zamontowane i poukladane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to da ktos fotki podlaczonego suba gdzie w jakim miejscu i jakimi kablami ?? i skad ta wiązka wychodzi czy jest opisana itp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to da ktos fotki podlaczonego suba gdzie w jakim miejscu i jakimi kablami ?? i skad ta wiązka wychodzi czy jest opisana itp??

 

postaram się niebawem wrzucić takie fotki. u siebie będę podpinał dodatkowy wzmacniacz ze skrzynką i w tym celu chce pociągnąć kable z fabrycznego soob-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze bo jak bym mial kable na suba wyprowadzone to bym wrzucil tam jakiegos creativa :D

 

i co da ktos te foty?

Edytowane przez preston81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

odgrzeje kotleta

u mnie w p12 2003 Acenta mam pod siedzeniem pasażera kompa od ESP pod siedzeniem kierowcy nie ma nic moze tam powienien znajdowac sie subwoofer??? ma ktoś może taka konfiguracje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, ze w to pudełko przy sub-ie gdzie jest taka kieszeń jest mocowane navi lub taka zmieniarka ładowana. Bo o tej w konsoli to wiem, ze tak mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...