Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] jak podłączyć halogeny przednie


kmiart

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc chcę podłączyć przednie halogeny do mojej micrusi 2008 rok po lifcie

Kupiłem halogeny chcę je zamontować ze strony mechanicznej nie ma problemu ale jak je podłączyć ze strony elektrycznej czy pod ten sam wyłącznik co jest tylne przeciwmgielne ale to mi nie pasuje

czy ktoś wie czy jest w moim modelu poprowadzona instalacja do halogenów przednich i jak z ich włączaniem w waszych micrach jest to razem czy trzeba wymieniać patyki pod kierownicą czy osobny wyłącznik kombinować i jak z kontrolką na zegarach

może już ktoś to robił

proszę o pomoc

pozdrawiam kmiart

 

przeszukałem forum ale nic na ten temat nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obawiam się że podłączenie pod fabryczną instalacje nie będzie takie proste, musialbyś przelacznik zespolony pod kierownicą wymianieć , wpiąć się w puiszke bezpieczników , od puszki do przekaźnika i akumulatora , a następnie od przekaźnika pewnie do licznika i do halogenów. lepiej dołóż osobny wlacznik , zabezpiecz bezpiecznikiem i pociągnij bezpośrednio prąd z akumulatora. chyba że masz service manuala haynesa , w tych książkach z reguły instalacja elketryczna jest bardzo dobrze rozpisana, i możesz kombinować tak aby zrobić to tak jak w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oplaca sie kombinowac, kupić orginalny zestaw na allegro za 179 zł i po sprawie.U mnie instalka była,kostki też są.Te aukcje to wyprzedaż aso japanmotors z Bielska

http://moto.allegro....p?us_id=2992258

http://moto.allegro....1920563666.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

wracając do tematu dla zainteresowanych

do zamontowania halogenów w zderzaku potrzebne są specjalne adaptery dostępne tylko i wyłącznie(nowe) w serwisach autoryzowanych na dzień dzisiejszy nie znam ceny ale jak tylko będę znał to się podzielę

 

witam ponownie

udało mi się zakupić oryginalne adaptery w aso nissan opole i tu was zaskocze koszt dwóch adapterów w nissan opole 35złotych

to nie pomyłka z dostawą do nysy jak zrobie fotki tych adapterów to zapodam i jeszcze jedno aby zamontować helogeny w mikrze k12 po lifcie niestety trzeba rzucić zderzak

pozdrawiam kmiart

 

dotarły do mnie wreszcie adaptery do montażu halogenów w micrze po lifcie zapodaje fotki dal zainteresowanych

 

mam nadzieje że komuś się przyda

pozdrawiam kmiart

post-28347-0-22265000-1327435648_thumb.jpg

post-28347-0-28186400-1327435656_thumb.jpg

post-28347-0-61821400-1327435663_thumb.jpg

post-28347-0-82679300-1327435674_thumb.jpg

post-28347-0-86927100-1327435685_thumb.jpg

post-28347-0-14061700-1327435702_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...