Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Brak oświetlenia wnętrza po otworzeniu drzwi.


Nowek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

mam pytanie odnośnie światła które powinno palić sie podczas gdy drzwi sa otwarte, żarówka w tej lapce działa bo moge ja fizycznie włączyć,

lecz gdy ustawiam na jej włączanie podczas otwierania drzwi niestety nie reaguje, czy wie ktos może jak to naprawić???

 

 

 

i jeszcze jedno pytanie do czego służy pokrętło przy kiju od wycieraczek, chodzi mi oczywiście o pokrętło takie jak jest np do włączania świateł wlewym kiju, a po prawej stronie jest takie pokrętło jak by ustawienie jakiejś prędkości:)

 

jestem nowym nabywcą Almerki np dziś doszedłem dopiero jak ustawić lusterka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światełko-sprawdź włączniki w drzwiach

pokrętło-regulacja czasu pracy wycieraczki na przerywanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha w którym miejscu jest ten włącznik? bo to niedziała w przypadku każdych drzwi jakie otwieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa odpowiada moze za to jakiś beżpiecznik, ok jutro napewno sprawdze przełącznik i bede walczył dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to do tego tematu niebawem sprawdze, a mam pytanko ma ktos moze tanio zmieniarke cd sprzedać bądz mp3 do almy?

 

Siema sprawdziłem wszystko i wszystko dziala tylko ze po otwarciu dzrzwi daje maly prądu zarówka jest 12w 10v i jak wlaczam swiatlo recznie to pokazuje 12w lecz gdy sprawdzam miernikiem ustawienie podczas otwarcia drzwi i pokazuje jedynie 8w :| czyli prąd jest za maly by ona zadzialala czy wiecie moze co jest przyczyną??

 

bezpiecznik jest wporządku:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź jeszcze moduł komfortu, odpowiada za włączanie światła i ściemnianie itd. a moze coś pośniedziało po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wszystkie przewody blaczki co mialem do nich dostep wyczyścilem papierem małoziarnistym:| a ten moduł gdzie się znajduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym co napisałeś to gdzieś nie ma masy i chyba w tym tkwi problem, trzeba szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, tam nic nie znajdziesz, trzeba szukać tam gdzie ma styki, a spróbuj tak, podaj dodatkową mase na lampkę jakimś przewodem i wtedy sprawdź czy dalej jest tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn w jakis posób podać tą mase ? jestem zielony naprawde to moj 1 samochód a niechce wydawac kasy za każdym razem jak mam problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. pojedyńczy przewód zawiń na zawiasie drzwi, lub pociągnij prosto z akumulatora i podepnij w lampce tam gdzie masa. Jeśli będzie ok. to przyczyna powinna tkwić, tak jak pisał TOFU, w module komfortu.

Wszystkie włączniki drzwiowe "kumulują" się w module. A masz dwie lampki w podsufitówce czy jedną? Czy np. na drugiej też nie świeci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 4 lamki które moge wlaczyć recznie i jedną która jest odpowiednia za włączanie się podczas aktywności czujników w drzwiach, a nie moge ten przewód np umieścić tam gdzie jest masa przy tym samym przełączniku lecz odpowiadająca za palenie się lamki podczas przestawienia zestyku na włączanie ręczne? bo tam jest taka blaszka która jest prawdopodobnie również masą lecz dla ustawienia w pozycji ręcznej ktora nie współ gra z pozycją z otwartymi drzwiami:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie to moduł komfortu zamówiłem na allegro nowy więc teraz prosił bym i zdj bądź instrukcje jak to zrobic, ostatnio bylem u elektryka u mnie w mieście i powiedział ze nie ma czasu zrobić takiej błahostki wieć skazany jestem na siebie, jakies wskazówki gdzie to jest;D??

 

i czy ten moduł komfortu moze odpowiadać również za otwieranie drzwi za pomocą pilota?? gdyż właśnie mam problemy z tym raz się otwierają raz nie w pilocie mam nową baterie wczoraj wymienianą i wciąż to samo, możliwe ze to również moduł komfortu???

 

hilfe:) up^

 

odświeżam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...