Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

brakujący przekaźnik


Gość leszekb

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie za co odpowiada brakujący przekaźnik ? w autku wydaje się, że wszystko działa no ale jak widać brakuje jednego przekaźnika od czego on jest ?

post-30355-0-98688100-1325607692_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam na tych przekaźnikach powinna być klapka a na niej napisane, który przekażnik do czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to od halogenów ? bo po włączeniu stacyjki jest na jednym styku 12 V nic więcej. Może zróbmy tak: ja wyjmę ten co brakuje u Ciebie i napisze co przestało działać a Ty wyjmij tego co brakuje u mnie i też napisz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, ale najwcześniej jutro bo nie mam teraz auta pod ręką.

i jeszcze taka sprawa że ja nie mam halogenów, fabrycznie były, ale po wymianie zderzaka wpadły zaślepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem foto swochi przekaźników i plapka z opisem.

 

Jak ktoś jest ogarnięty w tym temacie to prosze o przetłumaczenie nazw na polski :)

post-21776-0-91257800-1325792138_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wyjęciu przekaźnika tego co go niema u Ciebie nadal wszystko działa u mnie normalnie... dziwne ale tak jest... pewnie podobnie będzie u Ciebie...

dokładnie tak. nadal wszystko działa, jedynie wiatraki nie sprawdzone, bo nie zagrzałem auta.

 

wg rozpiski zuha to u Ciebie niema przednich p/mgielnych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze jest mieć taki opis na skrzynce z przekaźnikami.. :-) szkoda że niema dokładniejszego opisu co i gdzie założyć by były te światła. Przekaźnik w sumie już odnaleziony, pewnie koło akumulatora bezpiecznik trzeba dołożyć i włącznik w dźwigni od kierunków ? czy dobrze myślę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...