Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Mapy do primery P12


lukipl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj znalazłem takie oto mapy do Primery P12

 

http://www.navigatio...igationMenu=YES

 

No i niby jest Polska :)

 

Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?

 

Jednocześnie podaję link do strony Navteq i tu są mapy ale bez Polski

 

http://www.navigatio...igationMenu=YES

Edytowane przez lukipl
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to by było coś nowego, bo jak do tej pory w formacie x 6.0 miało nic nie być a primery do 2005 w dvd mają ten format a tu z linka wynika że jest i mapa Polski ( jednak za ponad 200 euro nie będę próbował ale może ktoś .....) i co ważne mapy są z 2011r. czyli świerzynka

Edytowane przez voyager1956
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tydzień temu kupiłam Primerę 1.8i SVE 2006 ale niestety nie dostałam żadnej mapy do nav .

Czy możecie mnie poratować i podesłać aktualny link z mapami .

Z góry dziękuję i pozdrawiam ,sytka'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytka, a może płytkę wystarczy Ci skopiować, ciekawe czy działałoby....

a kieszeń DVD masz w autku?

 

ja mam płytkę oryginalną ale w polsce na niewiele mi się zda bo nie mam map na Polske

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze doskonałym miejscemjest deska za kierownicą na nawigacje i nie trzeba się meczyć nad wgrywaniem czegoś do naszego auta. A nie wiadomo jak u nas zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze doskonałym miejscemjest deska za kierownicą na nawigacje i nie trzeba się meczyć nad wgrywaniem czegoś do naszego auta. A nie wiadomo jak u nas zadziała.

niestety nissanowska nawigacja jest malo czytelna-mimo ze czasem korzystam to na dluzsze trasy wole zawiesic tomtoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odświeżam temat - są jakieś wieści co do nawigacji z mapą Polski? Na 100% x7 nie pójdzie na czytniku x6 - ktoś to sprawdzał? Jacyś inni producenci map może? Trochę jest w internecie, znalazłem x6 z 2010, bez Polski, ale zawsze bardziej aktualna niż ta z 2004 roku: http://chomikuj.pl/torrencik_ss/gps/samochodowe+2010/Nissan+xanavi+X6+-+DVD

czy np tutaj: http://chomikuj.pl/acholuj/XANAVI+X6.0+2010

Ale dalej temat nie jest wyczerpany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Teraz pytanie z innej beczki chciałem zapytać niemam nawigacji w swoim aucie i mógłbym sobie załatwić DVD do nawigacij od innego nissana primery i czy orientuje sie ktoś czy sa już gotowe kable by podłaczyć DVD od nawigacji czy raczej może ich niebyć jak nie posiada ten model nawigacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś rozebrać panel środkowy podłączyć i sprawdzić

oprócz czytnika potrzebny ci jeszcze moduł/antena gps i nie wiem czy to nie jest puszczone przez moduł komfortu

ale to by musiał pytac kogoś kto ma navi i wymieniał lub grzebał przy nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche to skąplikowane jednak to może odpuszcze sobie bo jest taka primerka która ma takie wbudowane wszystko ale jeśli dużo roboty to szkoda sie bawić jestem cierpliwy nieraz do takich rzeczy ale niewiem czy podołał bym zadaniu musiał bym dużo poczytać o wszystkim bo to elektronika jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam oryginalną automapę w moim navroad-zie i jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

super ściągnę sobie. Nagram na płytę. Będzie kolejna do kolekcji, oczywiście bez Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...