Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

CZUJNIKI - gdzie, jakie, umiejscowienie - fotki


Gość mirekg9

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć nowy osobny temat, co do czujników w naszych silnikach, gdyż może są i tacy jak ja, którzy nie wiedzą jak dany czujnik dokładnie się nazywa, gdzie jest umiejscowiony itd. itp. Może Wasza wiedza i podpowiedzi, przydadzą się nam wszystkim.

Daję tu pierwszą fotkę - silnik 2,2dci 136 kM post-36338-0-28204200-1335343461_thumb.jpg

Pytanka - co to jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To będzie czujnik położenia wałka rozrządu, 2. to czujnik doładowania, 3. i 4. to zawór i złącze elektryczne zaworu sterującego siłownikiem zaworu upustowego turbiny jak mniemam. Sorry za te zaworry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rzecz!

A na marginesie, tylko się nie śmiejcie.......po czym poznać,że mam silnik 114 Km czy 136?

Mam xa od tygodnia i chętnie chłonę każdą wiedzę na wszystkie tematy z tym związane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz kolego dowód rejestracyjny? Zerknij w pole P2 - tam masz dane w kW, a potem poszukaj w internecie jaki jest odpowiednik na kM.

Ja stawiam, iż masz, jak na rocznik 2003, to 100kW, czyli 136kM Turbo, czyli tak jak na moich fotkach. Noooo, chyba że silnik masz włożony całkiem inny........

Pozdrowionka i udanego, słonecznego weekendu życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość renald65

Masz rację:) jest rubryka i znalazłem fakturę zakupu z salonu , wszędzie jest 100KW, czyli ok.

Silnik ładnie się wkręca aż jestem zdziwiony,że tak to kanciaste auto idzie!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...