Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaki olej kupic t1 tylny most


ceniakenzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy powiedzcie mi jaki olej sie leje do tylnego mostu w t1 bo w ksiazce serwisowej no niestety nie moge znalesc, tylko ile wchodzi litrow jest napisane, patrzac na allegro i cztjac forum dowiedzialem sie ze do mostow z blokada leje sie inny olej albo daje jakies uszlachetniacze , niewiem oco chodzi , czy byl by ktos w stanie mi to wytlumaczyc ??

 

Oleje, płyny i pojemności.pdf PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE JUZ ZNALAZLEM ,JAK BY KTOS SZUKAL TO OD RAZU WRZUCILEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no to juz rozumiem mam most LSD a olej wlewam LS, a te ulepszacze sa potrzebne?? taki bedzie dobry http://allegro.pl/olej-przekladniowy-gulf-gear-ls-80w-90-1l-2331-nr-i2329891444.html ??

Edytowane przez ceniakenzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, mam takie pytanie, czy taki olej się nada do mostu z lsd:

http://allegro.pl/czesci-3cx-4cx-olej-do-mostu-gear-ls-lsd-na-litry-i3988644438.html

pierwszy raz będę wymieniał i będzie to cenna informacja:)

Cena jest zaje... tylko czy zda egzamin w tyranku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest na poziomie comy... którą kupisz bez problemowo w każdym IC...

 

i przynajmniej coma jakieś tam parametry tego oleju podaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie z tym spokój, ten olej wymienisz raz na cały okres użytkowania pewnie ... 

"z dodatkiem LSD" :|  ... gość chyba myślał, że Janis Joplin tu zagląda 

potrzebujesz tego oleju 2,8 l ...kup żesz 3 1-litrowe butelki czegoś porządnego np.Valvoline (ten z prawej)

bdd5d4668b3dc737.jpg

 

to nie płyn do spryskiwaczy żeby sugerować się wyłącznie ceną

zrób coś, z czego będziesz dumny, a nie "po najmniejszych kosztach"

nie jeździsz Lanosem czy Felicją ... ale Terrano  :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawet Coma, byle by to to nazwę jakąś miało i ktoś na tym już jeździł

ma być symbol LS lub LSD ... a nie że z dodatkiem "psychotropów"  :rolleyes:

zastanów się czy na pewno chcesz kupować u kogoś kto nawet nie wysilił się, żeby swój towar rzetelnie opisać... to oferta dla budowlańców , a nie koneserów (nawet jeśli Ci koneserzy delektują się błotem  :P )

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valvoline durablend gl-5 75w90 LS

TEGO HIGH PERFORMANCE  JUŻ NIE JUŻ NIE PRODUKUJĄ -JAK JEST W SPRZEDAŻY TO JEST STARY

 

http://www.valvoline.pl/polish/lubricant_advisor

Edytowane przez siara74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja prawie 2 lata wstecz to to kupowałem ... chociaż przez A. to też nie wiadomo ile leżakował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI ZA PODPOWIEDZI:)


KOLEDZY I KOLEŻANKI TERRANOMANIACY, MAM PYTANKO, CZY JEST TU DZIAŁ GZIE MOŻNA WKLEIĆ FOTKI MASZYNY? MOJA PRZESZŁA MAŁY REMONCIK (ZNACZY JEST JESZCZE W TRAKCIE) I CHCIAŁBYM WYSŁUCHAĆ JAKIŚ OPINI CZY SIĘ PODOBA CZY NIE:)

A KILKA GODZIN SPĘDZIŁEM SZUKAJĄC I NIE ZNALAZŁEM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RÓWNIEŻ WSZYSCY CIĘ WITAMY I POZDRAWIAMY ZARAZEM ... skoro już się poznaliśmy i nawet zdążyliśmy na siebie nakrzyczeć to pozwól że Cię oprowadzę po zagrodzie:

dział motoekshibicjonizmu o który pytasz nosi miano "Moje Terrano ..." i kiedyś faktycznie wrzucaliśmy tam fotki swoich aut ...

niestety później zaczęliśmy (żeby nie było że tylko ja, chociaż ...?) , zaczęliśmy pisać tam o wszystkim co nie jest związane z tematyką forum, stąd aneks "myśli nieuczesane"

(performed by lemmy&hugh)

przywróć żesz kolego dawną rangę, świetność i przejrzystość tegoż działu i tam wstaw zdjęcia swego czołgu czy też amfibii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował:)

Jak tylko skończę to zaraz się tam pojawią fotki:)
to jeszcze pewnie z tydzień półtora tyg potrwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam, jak myślicie, czy tego typu ogłoszenia dotyczą oryginalnych olejów?

 

http://allegro.pl/castrol-syntrax-75w140-ls-saf-xj-1l-praga-gratisy-i4817536535.html

 

czy może ktoś polecić jakiegoś sprzedawcę/firmę/hurtownię?

dzięki z góry

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za taki sam Castrol płaciłem  około 90 zł , więc  szczerze  mówiąc  dobrze bym  się  zastanowił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za taki sam Castrol płaciłem  około 90 zł , więc  szczerze  mówiąc  dobrze bym  się  zastanowił.

no i zgodnie z radą odpuściłem temat - zamówiłem o oficjalnego dystrybutora, zapłaciłem 3x78 zł. 

dzięki, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat ta firma z castrolem po 42 pln ma słabą opinie i spotkałem u niego stere oleje lub z innym korkiem niż oryginał ,więc zalecam rozwagę ...................

 

a jak chcesz komplet np , mosty  skrzynia reduktor silnik to mogę sprzedać w cenach hurtowych i wysłać np . kurierem za 17 pln

 

tu dobierzesz produkty i ilości

http://www.valvoline.pl/polish/lubricant_advisor

Edytowane przez siara74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...