Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czarna taśma na dole przedniej szyby


kaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy komuś z kolegów zdarzyło się, że taśma króra jest przyklejona na zewnętrznej dolnej części przedniej szyby zaczęła się odklejać? Mam pytanie czy wg was odklejenie całej tej taśmy może czemuś zaszkodzić. Wyglądało by lepiej niż obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta taśma pomaga eliminować efekty dźwiękowe pracy podszybia na styku z szybą. Wierz mi - to są okropne efekty. Co prawda mam u siebie już trzecią szybę, taśma z żadnej się nie odlepiała, a podszybie przykleiłem taśmą dwustronną do szyby żeby pozbyć się uciążliwych dźwięków ale osobiście tej taśmy bym się nie pozbywał. Utnij to co się odlepia a rasztę zostaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się odkleja w dwu miejscach, pytałem na przeglądzie , ale nie wiedzą co z tym zrobić, ponieważ na razie są to niewielkie odcinki więc nic nie robiłem, ale mnie to denerwuje. Jak by ktoś znalazł dobry sposób- chętnie skorzystam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się interesuję tym tematem bo od niedawna słyszę świst wiatru od szybkości ~60km/h. Wydaje mi się ,że zaczyna świstać z przodu po prawej stronie a "niesie go" wzdłuż całego boku. W lusterku nic nie mogło się "przemieścić" - poluzować ? Więc chyba zostaje ta sławetna czarna taśma, a ten objaw to być może początek całej gamy dżwięków z którymi Wszyscy 'walczą"? Widzę część taśmy( bez demontażu plastikowego podszybia) i ta jest o.k. ale głębiej nie widać ? Może z pomocą Waszą coś dojrzę i naprawię ?

Ukłony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się odkleja w dwu miejscach, pytałem na przeglądzie , ale nie wiedzą co z tym zrobić, ponieważ na razie są to niewielkie odcinki więc nic nie robiłem, ale mnie to denerwuje. Jak by ktoś znalazł dobry sposób- chętnie skorzystam.

Pozdrawiam

Ja też tak miałem i zostało to poprawione na gwarancji - serwis w Krakowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...