Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

odkodowanie radia


dstasiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ile kosztuje odkodowanie radia . Mam sprowadzonego qashqaia z 2012 r i zablokowane radio z duzym wyswietlaczem. jak najłatwiej zdobyć kod?, ile to w serwisie kosztuje. dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego owszem dowiedz się ile bierze za to serwis ale sprawdz też oferty prywatnych firm - nie znam aktualnych cenników ale kiedys to było w granicach 50PLN ale ja na Twoim miejscu najpierw dokładnie przejrzałbym wszystkie instrukcje i dokumenty które dostałem przy zakupie a potem można spróbować wyjąć radio bo czasem kod zapisany jest na obudowie (mój kolega skasował gościa na 50 PLN za rozkodowanie radia w oplu gdzie po wyjęciu okazało sie że kod był zapisany na obudowie) :dribble:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz na myśli nissan connect, to kiedyś odblokowywałem w ASO. Przyjeżdżasz, podajesz VIN, podają Ci kod od ręki. Nie kosztowało mnie to ani złotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.Mam pytanko przy okazji problemu odkodowania radia. Jeśli kupię na Allegro używanego Nissankonekt to czy tak samo jak piszecie jest możliwość jego odblokowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko przy okazji problemu odkodowania radia. Jeśli kupię na Allegro używanego Nissankonekt to czy tak samo jak piszecie jest możliwość jego odblokowania.

 

no nie do końca gdyż nr seryjny radia musi się zgadzać z samochodem - chyba ,że jak kupisz dostaniesz kartę kodową z kodem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do końca gdyż nr seryjny radia musi się zgadzać z samochodem - chyba ,że jak kupisz dostaniesz kartę kodową z kodem :)

To mnie lekko podlamałeś :( Jednym słowem przy zakupie takiego używanego radia muszę zwracać uwagę na to czy sprzedający ma do niego kod.Nie orientujesz sie czy Nissankonekt ma podany kod gdzieś na obudowie?Powiem szczerze, że prawie zdarzyło mi się kupić NK na Allegro ale przy pytaniu do sprzedającego czy radio jest odblokowane otrzymałem odpowiedź, że "trzeba je odblokować lecz nie będę z tym miał problemu".Mam uraz do serwisów gdyż jak ich znam to powiedza, że nie ma problemu i żebym przyjechał, a jak już kupię i do nich pojadę to będzie jak zwykle kicha....!Zatem nie orientujecie się czy ktoś odblokowywał takie używane radio i czy jest taka opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inną opcją jest ,że kupisz takie radio i będziesz miał pewność z jakiego samochodu ono pochodzi tj. znał na 10000% nr VIN tego samochodu .

 

Kod jest na oddzielnej karcie podany i nigdzie nie jest fabrycznie zapisany.

 

Aby odblokowąć NC jest kombinacja kaliwszy i wówczas wyświetla się nr seryjny radia (ale też powinna być na nim naklejka) oraz data produkcji i wówczas serwis na podstawie tych nr oraz nr VIN samochodu z którego ono pochodzi można odtworzyć kod i tylko w takim przypadku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub przeróbka, odblokowanie bo niestety przypuszczam że jak nawet będziesz znał kod to nie będzie działał; ja tak miałem z N16 z natsem niestety bez wizyty u magika się nie obeszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub przeróbka, odblokowanie bo niestety przypuszczam że jak nawet będziesz znał kod to nie będzie działał; ja tak miałem z N16 z natsem niestety bez wizyty u magika się nie obeszło

To mi rozjaśniliście temacik dokładnie.Dzięki serdeczne.Zatem albo VIN albo magik!!!!"Marcome" czy orientujesz się ile taki magik weźmie za odblokowanie NK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...