Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio x-trail 2 din ... pytania :)


Ciufryd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich X-trailowych maniakow :P

 

Chce zrobic sobie mały prezent i kupic jakies ciekawe radio 2din do mojego x-a.

Z wymagan jakie stawiam nowemu sprzetowi to obsluga telefonu komorkowego :) oraz fajnie by bylo gdyby dysponowal jakims wejsciem usb.

Mam nadzieje, ze mi cos doradzicie w tym temacie... jakie sa Wasze radia... i na jakich markach sie skupic.

 

Cena jaka mnie interesuje to ok 1000zl ... sprzet moze byc rowniez z allegro, nie koniecznie nowy :)

 

pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakas podpowiedz co do modelu... radia ... wszystko co jest 2 din pasuje do naszych x=ow ?

 

zastanawiam sie nad Pioneer SPH-DA01 ale nie wiem czy ktos cos by mogl powiedziec na ten temat... nie posiada RDS wiec to duuuzy minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałes miejsce na 2 din to każde 2din pasuje, a wtyczki kupujesz jako przejściówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, dzieki :) mam taki kombajna na 6cd nissanowski wiec mysle ze podejdzie ;) tylko trzeba wybrac cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam JVC kupione na ebayu, bo u na cena była nieadekwatna do towaru :D panel zdejmowany itd radyjko spox i fajnie gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super byłbym wdzieczny... jakos mi sie nie spieszy strasznie z tym radiem ale chcialbym cos zmiennic w moim nissanie :)

generalnie brakuje mi funkcji telefonu i plyty cd w nissanowskim radyjku srednio dzialaja :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z postu rozumiem, że zbytnio na jakości dźwięku Ci nie zależy ;) tylko chcesz zainwestować w designe.

Jeśli chodzi o "markowe" produkty to pioneer jest jeszcze w przyzwoitych cenach (możesz szukać też kenwooda lub blaupunkta - jakość wypada podobnie). ale musisz wiedzieć iż same z siebie te urządzenia dźwiękowo szału nie robią a i posiadają raczej tylko podstawowe funkcje. W drugim aucie mam coś w podobie do tego:

http://allegro.pl/radio-samochodowe-cd-dvd-pioneer-avh-p4000dvd-2din-i3017027721.html

Nie mam tam podłączonego modułu BT bo i tak raczej bym się nie dogadał, ale jest taka możliwość. W moim przypadku jest to podłączone pod wzmacniacze a samo urządzenie ma tylko czytać cd, mp3 czy inne divixy.

 

Dwie ważne sprawy - szukaj czegoś z potencjometrem (korbką) głośności - przyciski (a tym bardziej panel dotykowy) to w samochodzie porażka. Pamiętaj też że czytelność lcd w słoneczne dni jest znikoma i raczej celujesz paluchem na chybił trafił...

zastanawiam sie nad Pioneer SPH-DA01 ale nie wiem czy ktos cos by mogl powiedziec na ten temat... nie posiada RDS wiec to duuuzy minus

zwłaszcza w trasie, gdzie co chwilę będziesz stroił radio bo częstotliwość danej stacji się zmieni ;)

 

Czy w planach masz późniejszą rozbudowę systemu, czy zakończysz modyfikacje tylko na radyjku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie zmieniłem na coś takiego zdejmowany panel, do tego można go ustawić w różnych pozycjach, pilot do obsługi, możliwość obsługi z kiery, BT łączy się bezproblemowo z fonem itd. ogólnie radyjko spełnia swoje zadanie :D kupowane na eBay-u bo u nas było drożej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chcialem tu publicznie pochwalic naszego kolege z forum, Bartezm ! Dziekiuje za wyczerpujacą odpowiedz podczas naszej dzisiejszej rozmowy telefonicznej :) w koncu wiem jak sie do tego zabrac, mam nadzieje ze szybko złapie jakieś okazyjne radio na allegro lub ebay(wg sugestji Dino) :)

 

Jak dokonam modyfikacji to pochwale sie na forum, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam co myslicie o tym radyjku temat troszke ucichl zakladal moze juz ktos. zalezy mi zeby mialo nawigacje to akurat ma a cena kuszaca http://allegro.pl/ra...3032257650.html

 

Przypuszczam ,że te chińczyki wszystkie podobne więc nie powinno ono odbiegać od reszty z tą różnicą ,że panel jest elektrycznie uchylany co może okazać się najsłabszym elementem tego radia.

Firma naviheaven już dosyć długi czas gości na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLASNIE TEN PANEL MNIE NIEPOKOI ZASTANAWIAM SIE NAD GMS 6203 +NAVI CENA OK 1500 PONOC TO POLSKI PRODUKT WYGLADA CALKIEM NIEZLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa polski produkt prosto z chin. Jakoś nie chce mi się wierzyć ,że składają to na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...