Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przekładka NAVI i DVD (Primera P12)


LoboAlien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam nissana primere P12 z 2004 r., zastanawiałem się czy przełożenie całego ekranu NAVI z panelem sterowania oraz DVD i po podłączeniu tego u siebie zadziała te badziewie. Czy ktoś z was robił podobną przekładkę? Mam również kamerę cofania ale czarnobiałą, i również mnie interesuje kwestia, czy z tym panelem z nowszego modelu i podłączająć kamerkę nowszą (kolorową) wszystko będzie działać, czy będzie trzeba coś programować?

Jeśli ktoś próbował tego eksperymentu niech da znać co jest potrzebne, aby skompletować pełny pakiet, czyli NAVI - DVD - Kamera i czy nie ma jakiegoś problemu po podłączeniu pod standardową wiązkę? Pozdrawiam i czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z takimi przekładkami.

Jak już nawet to wszystko poskładasz, to samo DVD od nawigacji trzeba uruchomić w serwisie Nissana, podpinając auto pod komputer. Dodatkowo - P12 nie ma map Polski...!!!!!!

 

Więc po co Ci ta nawigacja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarcza mi mapy niemiec;) tak samo mam w pasku b6 - mapy niemiec i beneluxu - ale tam kupic nowszy wyswietlacz to koszt 2000 minimum, bez navi PL tez sie obejde bardziej interesuje mnie kamera w kolorze i dvd. Trzeba podjechac i sie w serwisie zpytac ile biora za konfiguracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...