Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sterowanie radia z kierownicy


robertbydzia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jak widać to mój pierwszy post gdyż właśnie stałem się posiadaczem notka z silnikiem dci. Niestety jak to bywa po zakupie parę rzeczy wyskoczyło do zrobienia, najgorsze jest radio  :wacko:

Auto kupiłem z radiem VDO które nie było sterowane z kiery, dokupiłem radio oryginalne, podpiąłem kostki i nic!, dalej brak sterowania dodam że, jest to tzw "małe" radio. Znalazłem 2 kostki ISO i je podpiąłem, w radiu znajduje się jeszcze 3 gniazdo jednak dokładnie takiej kostki we wiązce nie znalazłem, owszem są tam 2 kostki wolne większa i mniejsza jadnak do radia nie pasują  :wacko: Prawdopodobnie brakuje jakiejś przejściówki. 

Czy ktoś miał może taki problem???  lub ktoś się orientuje co zrobić??

 

Przed chwilą udało mi się ustalić, że powinienem kupić radio 2din ponieważ mam 3 kostki pasujące, obecnie mam 1din. Czy ktoś wie w które piny podłączyć sterowanie kierownicy???? (nie chce ponownie wydawać kasy na panel i radio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano witam :wave: Ja byłem cały czas ale od ponad roku, z racji tego, że mam dużo więcej pracy, nie miałem czasu nic pisać. Zaglądałem często, ale nie wszystko nawet dałem radę czytać. Mam parę tematów do napisania - może przydatnych, ale na to muszę znaleźć trochę więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki, w tygodniu się zagłębię w temacie i z pewnością dam znać  :thumbsup:


NiestetY lipa :-( podłączyłem i nic. Jakaś wskazówka ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...