Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kamerka rejestrator samochodowy


Dżem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

było coś o tym, ale znależć nie mogę tematu ... chyba że w "filmikach..."

z tego co latem się rozglądałem to 400-600 trzeba wycelować za coś w miarę fajnego, jest parę istotnych parametrów...

 

znalazłem coś

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/79677-filmiki-z-terrano-maverick-mistral-w-roli-gwnej/page-4

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nic nie kupowałem ... omegi owszem tanie, ale po zmroku klapa, efekty "rybiego oka", samokasowanie w razie zapełnienia dysku, możliwość podpięcia karty zewn. 

no jest parę rzeczy ważnych

też tylko w teren potrzebuję, chociaż za tą kasę to już nie bardzo

Hugh kiedyś filmik wrzucił z takiej kamerki... i nawet całkiem fajnie to wyszło

a w teren to w sumie żadne HiDef mi nie potrzebne, ani żeby numery rej. czytelne były, prawda? czy też pełna paleta kolorów

tak że, po pierwsze wyznacz sobie górny pułap cenowy i poszukaj a dopiero porównuj

no i chyba opiniom w necie nie ma co ufać za bardzo ,sporo naciąganych jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr. blech mnie nie obchodzą, bardziej jakiś filmik z turystyka albo wakacji. Ostatnio coś w pierdonce widziałem ale nie pamiętam za ile to mieli, ciekawe czy coś warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

no i gitara jest, może tylko mógłbyś ją nieco dalej z tyłu zamontować żeby maskę było widać, bo trzeba się domyślić że to to w ogóle przed autem się dzieje 

ale co do samej jakości to pewnie że wystarczy ... chyba się skuszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem i testuję TrueCam A5. Wraz z kartą 32GB klasy 10 (najszybszej) kosztowało mnie to 630 zł. Do moich celów - nagrywanie relacji z wypraw i wyjazdów - znakomita. Ma przy okazji GPS i zapisuje współrzędne i prędkość a także odrębny przycisk do szybkiego robienia zdjęć, Ponadto oprócz przyssawki do szyby ma przyklejany na taśmę uchwyt a zdejmowanie kamery po jeździe jest bardzo szybkie i łatwe. Ma akumulatorek, więc mozna też kręcić poza autem. I to wszystko jest piękne tylko to "rybie oko" mnie wkurza, Testowo rejestrowałem "Wielkanocną jazdę z jajem" specjalnie w rozdzielczości 720p. Nagrania zajęły mi 13 GB a ich jakość całkowicie mi odpowiada. Teraz muszę opanować Windows Movie Makera aby to jakoś ogarnąć.

 

Wracająć do sedna sprawy, biednego nie stać na marnowanie pieniędzy i sądzę, że rozsądne rejestratory samochodowe kosztują około 400 zł. a poniżej 200 zł to tylko zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, Dario ale ja to wyłącznie jako gadżet traktuję, tylko żeby jakieś pojeżdżawki nagrywać ... nawet żadna podczerwień ani HD nie są niezbędne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem takie coś http://olx.pl/oferta/kamera-samochodowa-hd-dvr-z-monitorem-2-5-tft-lcd-nowa-CID5-ID5wfd5.html bardzo dobrze się sprawdza i kosztuje 90zł nowa. Będę miał na zlocie.

Trochę przepłaciłeś :) mam to samo z http://allegro.pl/promocja-rejestrator-trasy-kamera-full-hd-dvr-pl-i4152944897.html

Połowa z tego co piszą to lipa i w nocy to raczej nie zdaje egzaminu ale za taką kasę to nie wymagam nocnego rejestrowania.

Edytowane przez DanielZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ... ale poza czarnym to już niezbyt komfortowo jedną ręką prowadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę że sami rezysezy i operatorzy kamer :dribble:, a nawiasę mówiąc to ta kamerka za parę złotych jako gadżet robi robotę i chyba sam takową zakupię ażeby posiadać i filmować, nakręcać :devil:

Edytowane przez gruby357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przepłaciłeś :) mam to samo z http://allegro.pl/promocja-rejestrator-trasy-kamera-full-hd-dvr-pl-i4152944897.html

Połowa z tego co piszą to lipa i w nocy to raczej nie zdaje egzaminu ale za taką kasę to nie wymagam nocnego rejestrowania.

Tak ale ja dostałem jeszcze w tym kartę pamięci - więc suma sumarum to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nio , wszechobecna inwigilacja zapanuje

parę lat wstecz "mały Michnik" zrobił furorę ... teraz to przedszkole

nie dosyć że komórka pokazuje "im" gdzie jesteś, to poprzez IP ... fejsa, jutuba wiedzą co robiłeś, karty kredytowe ... co kupiłeś

orwell'owskie "1984" się kłania ...

 

marudzę, a sam pewnie kupię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nio , wszechobecna inwigilacja zapanuje

parę lat wstecz "mały Michnik" zrobił furorę ... teraz to przedszkole

nie dosyć że komórka pokazuje "im" gdzie jesteś, to poprzez IP ... fejsa, jutuba wiedzą co robiłeś, karty kredytowe ... co kupiłeś

orwell'owskie "1984" się kłania ...

 

marudzę, a sam pewnie kupię..

znak czasów można powiedzieć powszechna inwigilacja - Orwell miał nosa i to ponad 50 lat temu - albo inaczej ktoś kiedyś przeczytał i stwierdził ... w sumie czemu nie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no ten mój co pisałem to okazuje sie ze po jakimś czasie zaczynają się filmy ciąć na nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki czas poszczególnych sekwencji ustawiłeś? jeździłem z fikołkiem, miał ustawione 5-minutowe i w sumie fajnie się to ogląda, nie trzeba przewijać, łatwo odnaleźć dany fragment, mankamentem są z kolei parosekundowe "stany amnezji" pomiędzy poszczeg. odcinkami ... zwłaszcza w górach kiedy tyle ciekawego dookoła

5-10 minut to optimum chyba ... przy rejestratorach za rozsądną kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam po 5minut, odstępy pomiędzy są niezauważalne, ale tak po godzinie pracy zaczyna się ciąć obraz ... może się matryca przegrzewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Mateusz_P11_144

Ja wczoraj zakupiłem takie cudo:

Kamera Overmax 2.2 Full HD 1920/1080

Cena 136 zł z wysyłką.
s2cd.jpg

 

 

Jutro przyjdzie paczka i zaczne testy :)
Myślę o zrobieniu tematu w którym byśmy mogli dodawać nasze klubowe sytuacje z dróg,przykłady debili,zagrożenia itd.
Co wy na to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...