Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z xenonem


robinsan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z prawym xenonem. Dzisiaj przestał świecić prawy xenon w mojej p12. Sprawdziłem bezpieczniki i znalazłem 15A od prawego xenona przepalony.Wymontowałem xenon i ponownie załączyłem światła.Niestety to samo bezpiecznik spłonął. Czyżby wina przetwornicy?

:nissan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałbym od sprawdzenia startera i przełożyłbym z działającej lampy, jeżeli nadal będzie lipa to chyba przetwornica, bo zwarcie raczej samo z siebie się nie zrobiło na przewodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz znał diagnozę, to mam do sprzedania i starter i przetwornicę z mojej P12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i chyba przetwornica.Wypiąłem starter i niestety pali w dalszym ciągu bezpiecznik.Próbowałem zdemontować reflektor na szybko,ale nie udało się,trzeba by było chyba zdemontować zderzak.Chyba trzyma jeszcze śruba gdzieś od spodu ale muszę chyba zdemontować,żeby dostać się do przetwornicy.


Czy przetwornica powinna buczeć przy załączonym oświetleniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Za pewne przegniła jak większość ;) ja już temat przerabiałem 2 razu na szczęście znalazłem na niego patetnt. Dopóki nie sprzedałem Primery działał i mam nadzieje,że nadal chodzi ;)

Może na tygodniu zapodam go na forum z fotkami, tylko poszukam gdzie rzuciłem przetwornicę i lampę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...