Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy QQ - Pakiet Przeglądów Okresowych Nissan


JacekCe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Czy przy zakupie nowego QQ zdecydowaliście się na wykupienie przeglądów na okres od 3 do 5 lat?

Szczególnia opcja 5 letnia jest atrakcyjna finansowo - 2900 PLN czyli 580zł za przegląd (materiały plus robocizna).

 

Czy są jakieś "haczyki" o których sprzedawca mnie nie poinforomował?

 

Pozdrawiam,

Jacek Cegielski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Czy przy zakupie nowego QQ zdecydowaliście się na wykupienie przeglądów na okres od 3 do 5 lat?

Szczególnia opcja 5 letnia jest atrakcyjna finansowo - 2900 PLN czyli 580zł za przegląd (materiały plus robocizna).

 

Czy są jakieś "haczyki" o których sprzedawca mnie nie poinforomował?

 

Pozdrawiam,

Jacek Cegielski

Kupiłem jakis czas temu. Jestem po pierwszym przeglądzie. Żadnych haczyków nie zauważyłem. Myślę, że zdecydowanie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej zasadzie to działa ? Mi przy zakupie nowego QQ nikt tego nie zaproponował... dostałem tylko 3 przeglądy gratis. Czy tu chodzi o przedłużenie gwarancji do 5 lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej zasadzie to działa ? Mi przy zakupie nowego QQ nikt tego nie zaproponował... dostałem tylko 3 przeglądy gratis. Czy tu chodzi o przedłużenie gwarancji do 5 lat ?

Ja to znalazłem na stronie Nissan You+ . Każdy dealer zapytany o to powinien udzielić odpowiedzi. Istniej możliwość kupienia pakietu przeglądów na 5 lat (płatne z góry) ale za to z dużym rabatem. Zapytaj się o to w salonie Nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada w takim razie wziac -> przeglad poza pakietem pewnie okolo 800 przy 1.2 benzyna.

Dziekuje za potwierdzenie.

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jaka cena za przegląd dla 1.2 ? mam już 18.500km nalatane i musze już niedługo jechać. czy miedzy dealerami będzie różnica finansowa? Proponuję rozeznać temat i podać najtańsze oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja porównywalem ale dla innego silnika między Polmotor Szczecin a Yama Osilesko i Szczecin wypada o 200 złotych drożej ( przy kwocie za przegląd 1400 w Szczecinie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie może nie jest tanio , ale na plus trzeba oddać im że , nie kasują dodatkowo za rzeczy , za które inni potrafią kasować . Podam przykład.Podczas  przeglądu wychodzi wymiana np. klocków .Wiele serwisów dolicza za wymianę ,w Polmotorze  usługa jest wliczona w cenę przeglądu.(oczywiście robocizna , nie klocki) Jakiś serwis potrafił skasować nawet za samo czyszczenie układu , gdzie u nas to absolutny standard. Drugim dużym plusem jest to że starają się reagować na każda sugestię dotyczącą auta , a nie kwitują ten typ tak ma. Ja  w swojej historii z nyskami(15 lat) , tylko dwa razy musiałem skorzystać z innych aso , z czego raz byłem bardzo nie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mam pierwszą cenę - 650 PLN za wymianę oleju i filtru oleju. Trochę drogo! Ciekawe czy można przywieźć własne części ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie zabroni!

Własny olej i filtry zawsze woziłem na serwis Note'm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zobacze ile sama usługa kosztuje. A propo jaki olej do 1.2 DIG-t... wyszukiwarki Elf i Total nie posiadają w bazie tego silnika, więc się wspomogłem silnikiem tce Renault ale czy dobrze?  wyszedł ELF Evolution 900  5W30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...