Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Śruby/nakrętki zabezpieczające/antykradzieżowe


Jaroslavus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym tygodniu odbieram z salonu QQ w wersji N-Tec i poszukuję nakrętek antykradzieżowych do felg. Możecie coś polecić bo cena 200 zł za komplet w salonie trochę odstrasza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu, możesz wysłać linka do tych nakrętek? Też chce kupić do ori felg ale muszę mieć pewność że nasadka będzie pasować pod ori klucz.

 

Wysłano z Nokia Lumia 925

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sklepie, do którego zalinkowałem jest pełna informacja, można samemu dobrać (zapewne w innych jest podobnie):

 

Zestaw zabezpieczający

M12x1,25x30,5 stożek 19 mm

 

Nakrętka na gwint 12x1.25, całość nakrętki ma długość 30,5mm (odkręcamy swoją oryginalną, mierzymy i porównujemy czy mamy podobną, ale to jest tylko kwestia estetyczna), kształt na styku z felgą to stożek, nasadka na klucz 19. Wiem, że są różne te nakrętki, krótsze, dłuższe, widziałem na klucz 17, 19 (nie wiem jakie są oryginalne w QQ, obstawiam 19 albo 21), jak się dobrze poszuka po sklepach to dobierze się bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leżą i się kurzą nakrętki za 100zł plus przesyłka sprzedam, Orginalne Nissan.

Nie używane!!

Wymiary-

Wysokość nakrętki 31mm

Szerokość obracanego zabezpieczenia szary kolor! -25mm

Klucz  nasadowy do odkręcania szerokość 28mm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pewno już nieaktualne, ale może się komuś przyda  :) 

Zamiennik, a w zasadzie oryginał tyle że bez znaczka NISSANA to McGard  27179SU.

Sprawdzone dzisiaj wkładałem do swojego przy zmianie kół.

Edek01 - w nowy QQ J11 są śruby nie nakrętki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System się je......................bo nic nie przychodziło do mnie  :bezradny:

Wysłałem do ciebie odpisz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogole o jakich wy napretkach zabezpieczjacych piszecie?

Myslicie, ze ktos wam kolo ukradnie i ucieknie? To w tych czasach ktos sie bawi jeszcze w kradziez kol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślisz ,że skąd są koła ( a raczej felgi ) które kupiłeś na lato ? ( no chyba ,że wyjątkowo ktoś sprzedał swoje 18" felgi od N-Teca )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raz ukradli koła zimowe z oponami, auto zostawili na cegłówkach, także ja mam teraz nakrętki na każdym aucie!

 

Wysłano z Nokia Lumia 925

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Nissan/McGard to dobry produkt. Moim skromnym zdaniem zdecydowanie Nr 1 na rynku od bardzo dawna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślisz ,że skąd są koła ( a raczej felgi ) które kupiłeś na lato ? ( no chyba ,że wyjątkowo ktoś sprzedał swoje 18" felgi od N-Teca )

Moje felgi byly zapakowane oryginalnie w Niemieckie paczki zawiniete dodatkowo jakas tasma tez z niemieckimi napisami.

 To pewnie niemiec niemcowi ukardl i sprzedal polakowi :D

Ale tak na serio, to bym tak nie tragizowal ze to co na allegro to juz musi byc kradzione. Jest mnostwo felg 18" n-tec starszego modelu i ciezko uwierzyc zeby one kradzione mialy byc. Teraz coraz wiecej pojawia sie 18" nowego typu wiec tez nie zakladam, ze ten co handluje nimi to zlodziej.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko jasne. Koła pewnie od tej ekipy co to nocami je z niemieckich salonów wynosili (w zeszłym tygodniu w dzienniku było). Na posesjach mieli je na wartość 1.5miliona złotych.

 

 

Joke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek01 sprzedał mi jednak te nakrętki i muszę pochwalić i polecić chłopaka na forum. Towar nówka, świetnie zapakowany w super cenie i to już z przesyłką, 48h od zakupu nakrętki na kołach. Pełna profeska! Bardzo dziękuję!  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...