Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gryzonie w komorze silnika.


tadzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj rano próbuję odpalić almrke, a tu problem.Okazuje się,że dwa przewody od świec użarte przez kuny. Jeden wymieniłem ,bo miałem w zapasie ,drugi dokladnie połączyłem z wstawką drutu i mocno zaizolowałem taśmą izolacyjną. Przebić na razie nie stwierdziłem ,ale mam pytanie - czy mogę tak jeździć, czy muszę przewody wymienić na nowe.Nie chciałbym sobie robić kosztów,ale nie wpłynie to na stan samochodu.   

Drugie pytanie - czy oferowane na allegro elektroniczne odstraszacze kun dają pozytywne rezultaty, czy to tylko bajer.A może ktoś zna skuteczne zabezpieczenia?

Dzięki za informacje w obu pytaniach.

Pozdrawiam, Tadzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ktoś poprawił byki, a nie odpowiedział. Przewody wymień na nowe, bo kiedyś staniesz w lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierść psa powinna załatwić sprawę, miałem to w sceniku i podziałało. Umieściłem kilka kępek sierści psa na matach wygłuszających komorę silnika i kuna dała za wygraną  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dorwać jakąś psinę i wytargać ją za kłaki ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierść psa plus kostka domestosa w rajstopie przywiązana gdzieś w komorze silnika, tylko żeby nie miała za mokro bo nabrudzi. Zapach z kostki też odstrasza bo jest intensywny.

Kable wymień bo w końcu staniesz jak pisali przedmówcy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A same przewody spryskać lakierem do włosów.

Jest piekielnie gorzki i zwierzaki nie gryzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Info od gazownika kiedy cuś mi pociachało przewód olejowy od smarowania zaworów:

 

"załóż pan kostkę do wc" 

 

i spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...