Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Filtry Nissan QQ 1.6


Koondzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym zapytać się was jakie są Filtry w Nissanie 1.6 benzyna 2010rok . Chodzi mi o filtr powietrza i oleju jakie to są modele/ rodzaje nw jak sie to nazywa . bo kopiliśmy samochód i ojciec mówi, że wymieni wszystkie filtry i oleje . To jak możecie napiszcie mi jakie tam się stosuje filtry . 

 

I takie też pytanie . Czy znajdują się w tym o to QQ filtr przeciw pyłkowy czy jakoś tak ? On jest odpowiedzialny za powietrze które wlatuje do kabiny chyba . Interesuje mnie jaki tam jest filtr i gdzie go się wymienia ? Bo dziś patrzyliśmy pod maską i nie znaleźliśmy go w sumie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koondzio było by dużo pisania -wyszukiwanie....-tam wszystko znajdziesz jakie filtry i kabiny gdzie on jest :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciał bym zapytać się was jakie są Filtry w Nissanie 1.6 benzyna 2010rok . Chodzi mi o filtr powietrza i oleju jakie to są modele/ rodzaje nw jak sie to nazywa . bo kopiliśmy samochód i ojciec mówi, że wymieni wszystkie filtry i oleje . To jak możecie napiszcie mi jakie tam się stosuje filtry . 

 

I takie też pytanie . Czy znajdują się w tym o to QQ filtr przeciw pyłkowy czy jakoś tak ? On jest odpowiedzialny za powietrze które wlatuje do kabiny chyba . Interesuje mnie jaki tam jest filtr i gdzie go się wymienia ? Bo dziś patrzyliśmy pod maską i nie znaleźliśmy go w sumie :(

Tu znajdziesz wszystkie filtry do QQ razem z filtrem przecie pyłkowym

 

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/ekatalog/osobowe/model/nissan/qashqai/5616

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzieki dzieki . A jak np chciał bym kupować w jakimś sklepie takim normalnym samochodowym to mam szukać po jakiś numerach ? Czy mówić po prostu, że filtr taki i taki do Nissana QQ 1.6 benzyna ? xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzieki dzieki . A jak np chciał bym kupować w jakimś sklepie takim normalnym samochodowym to mam szukać po jakiś numerach ? Czy mówić po prostu, że filtr taki i taki do Nissana QQ 1.6 benzyna ? xD 

W sklepach maja katalogi więc bez problemu znajdą to co Cię interesuje. Ja kupuję na Allegro.

Sądzę że do 1,6 jak i 2,0 l pasują te same filtry

 

Filtr oleju:

Knecht OC 195, Purflux LS892, Bosch F026407001, Filtron OP595, Mann W67/1

Filtr powietrza

Knecht LX 1983, Bosch F026400126, Filtron AP185/5, Herth&Buss Jakoparts J1321063, Mann C2433/2, Purflux A1317

Filtr kabinowy

Knecht LA396, Filtron K1255, Purflux AH340, Denso DCF369P, DCF370K (z węglem), Jakoparts J1341020, JC premium B41018PR, Bosch 1 987 432 238, Mann Cu 1936

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, że jest też ten drugi na Allegro, ale na stronie producenta tylko jeden wyskakuje do Qashqaia

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

a jak jest z filtrem paliwa występuje on w silnikach benzynowych..?

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...