Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zawieszenie. Jakie sworznie górne i osłony przegubów?


siara74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy poradżcie jakie sworznie górne  -firma producent- ,ostatnio wymieniłem i po 2 miesiącach gumy padły ,smar wypluło

tak samo z osłonami przegubów po 2 miesiącach pękała wewnętrzna  a zewnętrzna się zsuwa , myślałem żeby dać dłuższe osłony ,ale jakie i gdzie zakupić lub od czego dobrać

pomocy b zaraz przeguby padną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysy ma dostęp do osłon sylikonowych   :) (z nim pogadaj) 

 

ze sworzniami to niema reguły 

czasami wymieniam co 2 miesiące a czasami po pół roku :P

w tej chwili biorę to co najtańsze bo i tak się zaraz wysypią 

 

a jak jeździsz tylko po asfalcie to Lamforder powinien ci dłużej posłużyć,

jeden górny sworzeń około 100zł kosztuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź z lemfordera wysoka pułka jakościowo albo rts też niczego sobie a cena dużo niższa

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź z lemfordera wysoka pułka jakościowo albo rts też niczego sobie a cena dużo niższa

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

masz jakieś silikonowe osłony przegubów wew i zew napisz coś więcej cena opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, osłony wewnętrzne z Jpn 25 za sztukę jakościowo plus 4, natomiast zewnętrzne firmy lobro 45/szt, jakość niczego sobie. Aktualnie mają silikonowe ale uniwersalne takie jak stosowane we francuskich autach, ale potrzeba do zakładania specjalny przyrząd. Proponuję Ci te pierwsze dwie opcje montuję tego dosyć dużo do terenówek i plaskaczy, wytrzymują bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam osłony wewnętrzne z Jpn 25 za sztukę jakościowo plus 4 na to miast zewnętrzne firmy lobro 45 szt jakość niczego sobie.aktualnie mają silikonowe ale uniwersalne takie jak stosowane we francuskich autach ale potrzeba do zakładania specjalny przyżąd. Proponuję Ci te pierwsze dwie opcje montuje tego dosyć dużo do terenówek i plaskaczy wytrzymują bez problemu.

jak możesz mi to przesłać ? daj namiary na priv zrobię ci przelew i wyślę dane do wysyłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

niestety kolejny raz po zsuwało osłony przegubów i musze rozbierać sis kolejny raz , i kolejne osłony .

miał ktoś do czynienia z silikonami ? gdzie to kupić ?

Łysy podesłał oryginały mam nadzieje że dadzą radę ?

jak nie to silikony ,albo drążki w dół :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...