Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie serwisować Terrano w ok. Gliwic


Johnny25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

od niedawna posiadam Terrano z 2002r. 3.0diesel przebieg 160tys.km, pierwsze co chcę zrobić to wymienić filtry (oleju, paliwa, kabinowy i powietrza) zalać olejem 10W40 taki był lany wg. książki serwisowej. Natomiast nie wiem czy wymieniać olej w skrzyni i przekładni/reduktorze? Proszę o pomoc. 

 

Następnie chcę się zabrać za zawieszenie i w tej kwestii proszę także o polecenie jakiegoś dobrego mechanika. Z okolic Gliwic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz wiedzy co do olejów, tj. kiedy były wymieniane to zaleca się wymienić. Bardzo czuły na olej jest tylny most, silnik wiadomo ale tam wiesz co było i jaki bo masz książkę :) Niestety co do warsztatu nie pomogę, większość z nas robi przy tyranku samemu i, lub z pomocą forumowiczów. Zawieszenie nie jest trudne do ogarnięcia więc w miarę zdrowy mechanik da radę z podstawami na pewno. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z której strony gliwic kolega mieszka bo ja jestem z jastrzębia i coś ci mogę dopomuc jak bliżej nic nie znajdziesz

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...