Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bagażnik dachowy do N16


Gość qwerty2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Był już temat na ten temat ;)

 

Ale wygląda to tak, że przednie łapy są mocowane normalnie na drzwiach, tylne kładziesz na dachu i przychodzą na to dodatkowe belki dociągające. Taki system ma np Thule. Kosztuje dość drogo bo razem ze 600 zł ale gwarantuję, że do 180 km/h nie odpada z założonymi 2 parami nart.

 

Ktoś pisał o wycinaniu uszczelki ale bym się na to chyba nie pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód standardowo a tył sie trzyma na takich łapach nad szybką boczną, ściska się i nie ma bata aby się urwało. płaciłem niecałe 100zł w makro i sobie chwale.

180km/h z nartami ciężka sprawa przy 130km/h jest taki szum i niesamowicie czuć większy opór powietrza jak są jakieś mocowania na narty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówię, że cicho było? Ale też z kolei bez przesady mam nagrania z samochodu z prędkości jakieś 150-160km/h jak nasz dzieciak sovbie śpiewa i normalnie wszystko słychać. podejrzewam, że to zależy od rodzaju bagażnika, zastosowanych materiałów itp. Ja mam aluminiowy o opływowym kształcie, ale belki stalowe mają już normalny kwadratowy przekrój więc świszczo o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A ma ktoś bagażnik orginalny z Nissana?

Ja mam, jezeli mowimy o tzw 'bazie'

i co o nim sadzisz?? wart jhest tych 400zl?? mi sie tez marza wypady z rowerkiem za miasto i chyba w tym roku sie w taki zaopatrze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zamowilem bagaznik mont blanc ze sklepu www.autocaros.pl

jako klubowicze mamy tam rabat 20%!!

wzialem lepszy model za 439zl - rabacik! czyli ok 350zl (darmowa przesylka) cichy, nowoczesny, błyskawiczny montaż

aluminiowy jest po 595zl

moze dzisiaj lub jutro go bede mial bo w sobote chce uderzyc na narty do bialki :))

myslalem o thule ale

montblanc produkuje podobno 80% bagaznikow firmowych

 

takze ten nissana

1 jest brzydki

2 drogi (499zl)

3 to pewnie takze montblanc tylko z napisem nissan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GIO

uwazam, ze tak - uznalem ze DOBRA baza to podstawa :lol:

uchwyty na narty i rower juz nie sa kupione by nissan

 

poza tym jak kupowalem to kupilem to jako +dodatki do samochodu, wiec nie kosztowal mnie 400zl :wink: wiec w tym przypadku bylo bardziej warto niz warto 8)

 

Natomiast nie podchodze do bagaznika jako ladny/brzydki jak poprzednik. Nawiazujac do innego tematu o oponach, 'brzydki' bieznik moze zapewnic wiecej bezpieczenstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEMUR szanuje Twoje zdanie - i fakt moze za bardzo uogolnilem ze oryg. bagaznik nissana jest brzydki

ale skoro juz przytaczasz metafory o bieznikach :)

to pomysl...

czy zalezy ci na podeszwie czy jest ładna czy brzydka?

co innego czapka którą nosisz na głowie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co innego czapka którą nosisz na głowie :oops:

Tu sie zgadzam, ja moze tez uogolnilem. Jednak jak sam napisales, nie jest brzydki. Fakt! Do cudownych nie nalezy, w poprzednim mialem thule i byl duzo zgrabniejszy, ladniejszy - funkcjonalnosc i sposob montazu, wygoda - bez zastrzezen.

 

A ten kupilem oryginal bo:

- z tamtego auta nie pasowal

- nie jest najgorszy

- zaproponowano przy zakupie autka dobra (przyzwoita) cene

 

Szkoda tylko, ze nie jest alu, a wazy swoje!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanowie się chyba nad tym z tego sklepu internetowego :)

 

bede go mial dzisiaj czy jutro to dam znac

ale ogladalem go na zywo to jest bardzo przyzwoity

wzialbym alu gdybym nie mial juz zaczepow thula z innego auta

przy alu sa wsuwki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...