Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Orurowanie. Kangur terrano II/maverick


chudy__
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, Panowie takie pytanie posiadam mavericka 96r (kwadratowa lampa) poszukuje orurowania przedniego i znalazlem kilka ktore ms ie spodobaly ale z Terrano I, czy da rade do dopasowac mojego mavericka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa modele są tej samej szerokości, więc dopasujesz na pewno.

Prawdopodobnie mocowania do ramy będą do przeróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do swojego tyrana zaadaptowałem zderzak od t1 z kwasówki, kupiłem za 120zł, więc się opłacało trochę pobawić :). Było trochę przeróbek: musiałem przedłużyć pionowe rury tak aby można było zamocować kangura do ramy i przespawałem mocowania na wysokości świateł bo wychodziły w zderzaku plastikowym, a nie chciałem go dziurawić. Musiałem też dorobić nowe mocowania górne tak aby przykręcić orurowanie do belki wzmacniającej pod zderzakiem plastikowym. Tak to wyszło. Na czerwono zaznaczyłem to co dorobiłem, reszta to oryginał

post-82144-0-20117000-1444769311_thumb.jpg

post-82144-0-24862300-1444769783_thumb.jpg

Edytowane przez damiang33
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok kangur mozna powiedziec ze ogarniety ale mam jeszcze pytanie jak zdjac (nie iwem jak to nazwac) nakladke z orurowanie co jest skrecona ze zderzakiem?dokladnie to co na foto. Musze zdjac caly zderzak?czy bez tego sie obejdzie?ford__maverick_2_4_tv_07_2012_top_condit

Edytowane przez chudy__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ... skąd żeś to wytrzasnął ? :)

przecież to zasłania całego kangura, do tego plastik czyli raczej "wysokiego ryzyka"

Fakt, że wygląda fajnie, ale ... a z resztą nie moje auto, to nie mam co marudzić

 

pioerwszy raz takie coś widzę i u żadnego z chłopaków przez te lata nie widziałem, pewnie bez demontażu się nie obejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest cala oslona razem z tym ""ala" kangurem, chce

zalozyc caly stalowy ale najpierw musze pozbyc sie tego co mam teraz bo mocno wystaje i pogarsza kat najazdowy.

Edytowane przez chudy__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do sprzedania kangoora do t2 

felgi.jpg

Ile za tego kangoora ?

 

uzupełnij profil: silnik obowiązkowo

 

No i witamy  :wave:

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest cala oslona razem z tym ""ala" kangurem, chce

zalozyc caly stalowy ale najpierw musze pozbyc sie tego co mam teraz bo mocno wystaje i pogarsza kat najazdowy.

 

Tak jak pisałem, chyba nikt tutaj nie miał do czynienia z taką osłoną

odkręcaj cały zderzak bo coś połamiesz niechcący i ciężko będzie to to upłynnić

A szkoda bo to naprawdę fajnie wygląda mógłbyś niezgorszy pieniądz przytulić

Sam bullbar pewnie jest przykręcony do ramy od spodu ;) ... ale 100%-wej pewności nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz ... nie śmiałem Ci tego proponować ;)

przy zakupie zwróć uwagę czy wszystkie zaczepy są ;)

u Freda był z tym problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...