Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11]Problem z przyspieszaniem przy mocniejszym dodaniu gazu dlawi sie i dziwnie buczy paliwo sama bézyna


Marcin21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Mam taki problem w p11 97r 115km , że przy przyśpieszaniu auto mi się dławi, buczy- nie wiem czemu. Kable i świece ok.

Chodzi tylko na benzynie... a  i jak odpalam rano , to mam wysokie obroty   koło 1600 ,delikatnie dodając przyspiesza ,ale na pewno nie tak jak powinno  i jak zmienię z 2 biegu na 3 - to po chwili szarpie, wolno spadają obroty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli gazu nie masz wcale rozumiem

 

Przyczyn może byś sporo

 

Skoro twierdzisz że zapłon iskra itp są ok to wina leży w doborze dawki paliwa a za to odpowiada sporo czujników których uszkodzenie polega na złym sygnale do Ecu a co za tym idzie Ecu wysyła nie prawidłowy sygnał z dawką paliwa ...

 

i tu można zacząć od klasycznych

MAF- przepływomierz

czujnik temperatury silnika

 

jak mówisz że Buczy to stawiam na za ubogo - Sprawdzenie Przepływki w 1 kolejności

tak na początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli gazu nie masz wcale rozumiem

 

Przyczyn może byś sporo

 

Skoro twierdzisz że zapłon iskra itp są ok to wina leży w doborze dawki paliwa a za to odpowiada sporo czujników których uszkodzenie polega na złym sygnale do Ecu a co za tym idzie Ecu wysyła nie prawidłowy sygnał z dawką paliwa ...

 

i tu można zacząć od klasycznych

MAF- przepływomierz

czujnik temperatury silnika

 

jak mówisz że Buczy to stawiam na za ubogo - Sprawdzenie Przepływki w 1 kolejności

tak na początek

 

Witam . W jaki sposób to sprawdzić ?? Bo nie mam skąd wziąć  drugiej .A co do gazu ,to był chyba wcześniej  - tylko nie ma parownika i mixsera ,bo to chyba jakaś starsza instalacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...