Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] czujnik abs


woland357

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.jak w temacie.czujnik wymieniony na nowy.wczesniej sprawdzane byly przewody i wychodzilo za na tym czujniku nie laczylo cos.i wymienilem caly czujnik.po wymianie swieci sie kontrolka caly czas.teraz jest pytanie co dalej zrobic.czy to trzeba skasowac blad na komputerze? Nie wiem co mam robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz kompa- powinno wyświetlić który czujnik. Ale głowy nie dam, bo nie wiem jak jest w Nissanach. Wiem

że w Mazdach jeśli uszkodzony jest czujnik, to świeci kontrolka od ABSu i ręcznego pomimo że błędów nie pokazuje na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.jak w temacie.czujnik wymieniony na nowy.wczesniej sprawdzane byly przewody i wychodzilo za na tym czujniku nie laczylo cos.i wymienilem caly czujnik.po wymianie swieci sie kontrolka caly czas.teraz jest pytanie co dalej zrobic.czy to trzeba skasowac blad na komputerze? Nie wiem co mam robic.

U mnie padła pompka abs więc też będzie świecić , sprawdź u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mam to sprawdzic?


Prosze o potwierdzenie czy ta kontrolka po wymianie czujnika powinna sama zgasmac.bez kasowania bledu
Prosze o potwierdzenie czy ta kontrolka po wymianie czujnika powinna sama zgasmac.bez kasowania bledu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a jak mam to sprawdzic?

Prosze o potwierdzenie czy ta kontrolka po wymianie czujnika powinna sama zgasmac.bez kasowania bledu

Prosze o potwierdzenie czy ta kontrolka po wymianie czujnika powinna sama zgasmac.bez kasowania bledu

 

u mnie zwróciło błąd 61 chyba, niepamiętam dokładnie i dlatego wiem że jeszcze pompka mi padła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...