Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie felgi do P11


adamkow13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem nie dawno Nissana Primere HB P11 2002 rok już jeden problem z nisko zawieszonym tyłem dziś wyczytałem na forum. Ale mam jeszcze jeden problem z wożeniem w koleinach zawieszenie ok sprawdzane nie ma żadnych luzów  no i korzystając z tego że będę musiał kupić noweopony letnie to za jednym zamachem chciał bym kupić jakieś alusy tylko jaki rozmiar teraz są założone 195/60 r15 szerokości felgi nie znam ale osadzenie jest et45 jaki mógłbym założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup r17 Kosei!, ostatecznie r16. Osadzenie od ET38(bedzie na równo z błotnikami_raośkkatalogi podają od ET42)do ET45, pamiętaj że przy większym osadzeniu ośki potrzebne pierścienie centrujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup r17 Kosei!, ostatecznie r16. Osadzenie od ET38(bedzie na równo z błotnikami_raośkkatalogi podają od ET42)do ET45, pamiętaj że przy większym osadzeniu ośki potrzebne pierścienie centrujące.

Ale jak bedzie odpowiedni otwór to też potrzebny pierścień centrujący??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli otwór centrujący jest odpowiedni (bodajże 66,1) to pierścienie nie są potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...