Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Jak wyjąć ten model radia


sydeon3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam spory problem . Nie potrafie wyjąć radia z mojej Primerki . Nie spotkałem się jeszcze z takim radiem , poprzednie wyjmowało się dwoma lub czterema drucikami po kątach radia , tutaj nie mam bladego pojecia jak mogę to zdjąć. Czy konieczne bedzie rozkrecenie deski ?

 

 

post-96277-0-20544200-1449393424_thumb.jpg

post-96277-0-89201400-1449393427_thumb.jpg

post-96277-0-06163200-1449393431_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to ze będziesz musiał rozkręcić część deski. Ale to bardzo przyjemna czynność w porównaniu z innymi autami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedys podobne w p10 tez niemiałem sposobu na wyjęcie,zadnych bocznych uchwytów,

nieobyło sie bez rozkrecenia panelu,ale jak wspomniał kolega Oskr5 to przyjemna rzecz móc pogrzebac w primerce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mi się to nie uśmiecha , moja wiedza z zakresu mechaniki czy jakiegokolwiek rozkręcania czegokolwiek z samochodu jest zerowa , ale jak to mowia czlowiek uczy sie całe życie :P. Dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mi się to nie uśmiecha , moja wiedza z zakresu mechaniki czy jakiegokolwiek rozkręcania czegokolwiek z samochodu jest zerowa , ale jak to mowia czlowiek uczy sie całe życie :P. Dzieki za pomoc :)

Spokojnie kiedys musi byc ten pierwszy raz...to tylko srubki i zaczepy a jak sie urwie to sie sklei(wiem z wlasnego doswiadczenia) :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...