Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Śruby do przykręcenia zwijadeł pasów bezpieczeństwa.


fred77

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas napraw blacharskich okazało się, że zwijadła pasów bezpieczeństwa z drugiego i trzeciego rzędu siedzeń nie są przykręcone do nadwozia.

Przykręcone są tylko za plastikową obudowę małymi blachowkrętami. A tak nie ma żadnej śruby.

Wystarczyłoby gwałtowne hamowanie i pasażerowie, mimo że zapięci pasami polecieliby do przodu razem z pasem zwijadłem i wyrwanymi z boku plastikowymi panelami.

 

Ponieważ są to śruby z drobnym gwintem więc takowe zakupiłem. Oczywiście muszą mieć twardość 8,8. Wyglądało na to, że są to takie same śruby jakimi przykręcone są do podłogi fotele.

Chciałem wkręcić te śruby ale okazało się że M10 są za małe. No to kupiłem M12. Okazało się, że za duże.

Czyżby M11?

Dziwne.

Wie ktoś może jakie to mają być śruby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same jak te z przodu ;)

Dryndnij do któregoś z aukcyjnych rozkręcaczy tyranów ... na 99% we wszystkich Nissanach z tego okresu będą te same śruby

Tyle że śruby zwijaków to jedno, ale śruby "przelotek" muszą mieć jeszcze tulejki dystansowe i podkładki z tworzywa

mam gdzieś parę kompletów ale teraz raczej nie znajdę ... ZN-y powędrowały na strych :)

Skok gwintu chyba "x1"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...