Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Primera P10 2.0 SRi zamula


Gratkowski.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moja primerka nie rozwija pełnej mocy w granicach niższych obrotów aż do ok. 4tys.

Komputer wywalił błąd 34 czyli czujnik spalania stukowego i teraza nasuwa sie pytanie czy to jego wina ew. czy macie jakieś inne pomysły co może być powodem tej zamułki. 

Wymienione:

Kopułka, palec rozdzielacza, kable, świece, olej valv. 10w40, filtry gazu przed wakacjami. 

Identycznie pracuje na filtrze stożkowym i fabrycznym, podmieniałem także przepływke, czyszczona przepustnica, katalizator czysty. 

Z modyfikacji przez poprzedniego właściciela było usunięte podgrzewanie przepustnicy, spiłowana tak żeby otwierała się na "max".

Macie jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te silniki działają OK bez stukowca :D 

 

 

, filtry gazu przed wakacjami. 

 

czyli auto w gazie, 

 

to samo jest na PB i LPG??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak autko ma sekwencje roczna, odnoszę dziwne wrażenie że czasem na zimnym silniku jest lepiej ale oczywiście na benzynie i nie cisnę max do 3.5 tys, na ciepłym czy 95 czy LPG to samo.


zapomniałem dopisać że przy hamowaniu silnikiem są bardzo częste strzały w wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zakręć i zobacz co będzie, centralka gaśnie po zgaszeniu auta?? jaki reduktor ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zakręć i zobacz co będzie, centralka gaśnie po zgaszeniu auta?? jaki reduktor ??

dajcie mi czas do środy złoże fure i ogarne co i jak z gazownikiem sie umówiłem na 16 zobaczymy co doradzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja przedstawia się następująco, gazownik stwierdził że sonda do wymiany więc pojechałem zakupiłem nowa no i oczywiście montaż od razu i test, jest lepiej na benzynie nawet o wiele zostaje jednak lekkie dławienie przy ok 3-4 tys co można jeszcze spróbować podziałać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...