Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alternatywne zagłówki


Lulek83

Rekomendowane odpowiedzi

W weekend w swoim drugim aucie miałem nieprzyjemność poczuć co to znaczy jak ktoś parkuje w twoim bagażniku i co oznaczają dobre zagłówki.

I tak mnie naszło że chyba warto by zamienić stare, twarde i chyba nie do końca bezpieczne zagłówki w moim Mavericku na coś bardziej przyjazne głowie i karkowi.

 

Wstawialiście już jakieś inne zagłówki do swoich foteli? Może ktoś ma jakiś sprawdzony patent ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem z tyłu i wstawiłem z seicento ,bo takie maiłem w garażu :) .

Pasują idealnie w otwory i pod głowę,a i kolorystycznie też nie odbiegają :dribble: ..

Może z innych fiatów też pasują? 

Wiem że z opli nie pasują,bo takie też mierzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super to czekam na pewno się dogadamy

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te co wsadziliście mają większy zakres regulacji?

Bo tylko wtedy widzę sens wymiany. Przecież to o kręgi szyjne przy uderzeniu tu chodzi, a nie o głowę.

 

W TI mam miękkie tylko tej regulacji trochę brak, konstruowane to było chyba z myślą o ludzi mikczemnego wzrostu :devil:  - bez urazy dla nikogo, sam jestem raczej przeciętnego wzrostu.

Z przodu przydałoby się je jeszcze trochę podnieść, bo głowa jest trochę powyżej nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te co wsadziliście mają większy zakres regulacji?

Bo tylko wtedy widzę sens wymiany. Przecież to o kręgi szyjne przy uderzeniu tu chodzi, a nie o głowę.

 

W TI mam miękkie tylko tej regulacji trochę brak, konstruowane to było chyba z myślą o ludzi mikczemnego wzrostu - bez urazy dla nikogo, sam jestem raczej przeciętnego wzrostu.

Z przodu przydałoby się je jeszcze trochę podnieść, bo głowa jest trochę powyżej nich.

Standardowe zaglowki w Mavericku są nie tylko za nisko (mam 2 metry wiec to już w ogóle jest masakra) ale przez to ze są płaskie są trochę za daleko od główny i podczas jazdy nie ma opcji oparcia. Nie wspominam juz o tym ze są twarde jak skała.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozstaw prętów w zagłówkach

-mierzone po zewnątrz 204mm

-mierzone wewnątrz 178mm

Długość pręta 155mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...