Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprzęgiełka manualne AVM452


rs77

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zakupiłem i przymierzam się do montażu. Mam pewną zagwozdkę bo wydaje się że obudowa sprzegieł AVM koliduje lekko z tą miseczką od automatów która zostaje na półosi jak się zdejmie automata. Nie wiem czy tą miseczkę da się zdjąć bo zdaje się ze pierścien zabiezpieczający półoś sie na niej opiera.

 

Ktoś się z tym boksował już może?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie calkiem, wlasciwie calkiem nie, u mnie zarowno oryginalna końcówka półosi i sprzegielko manualne wygladaja calkiem inaczej

w sobote postaram sie zrobic fotki

 

hehe to wlasciwie w terrano wyglada identyko jak w Patrolu:

 

https://youtu.be/Tud4yGuGCfU

 

dobra chyba zajarzyłem ten pierścień przekłada się za nowe sprzęgiełko manualne :) tam faktycznie jest drugi rowek

 

czyli ogólnie trzeba ściągnąć automata całkowicie, łącznie z ta miseczka i pierścieniem która zostają na półosi po odkręceniu sprzęgiełka automatycznego, potem pierścień zakładamy na drugi rowek po przykręceniu podstawy manuala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam mam pytanie od kilku dni jestem włascicielem terano 2  i w prawym przednim kole cos mi brzęczy co to może być sprzęgiełko (manualne) , przegub czy łożysko, dzwięk jest tak troche metaliczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...