Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] SR20de Zerwany łańcuch rozrządu


P3ndz3l3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

    W zeszłym roku przytrafiło mi się zerwanie łańcucha rozrządu przez ten nieszczęsny króciec co leje olej na łańcuch.

I mam pytanie do osób w temacie czy szukać nowego takiego króćca czy dorobić nowy (nagwintować otwór i wkręcić na klej w blok)

czy po prostu nagwintować otwór po nim i zaślepić korkiem ???.

 

Szukałem jakiegoś opisu i nie znalazłem nic na ten temat a jeśli dobrze doczytałem to w wersji przed liftowej nie było tego króćca

 

Pozdrawiam Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu dorobił bym nowy lub, jeśli jest dostępny, wstawił oryginalny. Nie zaślepiał bym otworu w każdym bądź razie, właściwe smarowanie to dłuższa i cichsza praca rozrządu. Używany możesz dostać tu;

Zadzwoń pod numer 506982330, drugi numer 693152109 i e-mail cezar.n@onet.pl, adres Wygnanów 148, 21-306 Czemierniki, firma AUTO-NISSAN Częci Samochodowe Cezary Nieznajek.  Facet rozbiera Nissany i jest bardzo kompetentny co do wiedzy o tych autach z podziałem na roczniki nawet. Zamówione części w rozsądnych cenach wysyła kurierem pod dowolny adres. (Nie za bardzo odpowiada na e-maile, nie ma czasu ich przeglądać, lepiej dzwonić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź i mam jeszcze jedno pytanie bo nie mogę znaleźć czy jest tu na forum jakiś opis jak wypełnić profil

bo co powpisuję dane to mi wyświetla, że nie prawidłowy format albo czegoś brakuje i formularz trzeba od nowa wypełniać.

 

Szkoda, że nie ma rozwijanych list było by sporo łatwiej.

 

Pozdrawiam Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pawle.

U samej góry , po prawej stronie masz symbole - koperta (czyli wiadomości/ poczta) ...ludzik (powiadomienia o nowych postach w tematach, w których brałeś udział / obserwowujesz).... I swój nick - klikasz na niego i rozwija się pole z opcjami - wchodzisz w USTAWIENIA i wyświetla się formularz z rubrykami.

model wpisujesz , silnik ( pojemność, moc) i reszta do wyboru.

Tak robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...