Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie jest bezpiecznik tylnego światła przeciwmgłowego?


fred77

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem już chyba wszystko. I nie wiem gdzie jest bezpiecznik tylnego światła przeciwmgłowego.

Wydrukowałem sobie zdjęcia centralek elektrycznych dostępnych w internecie i okazuje się, że ja mam trochę inne te centralki. Wyglądają na identyczne ale są różnice. Inaczej są rozmieszczone przekaźniki i bezpieczniki. Niektóre oznaczenia są takie same, niektóre podobne, a innych nie ma wcale.

 

Oznaczenia jakie znalazłem w internecie to RR FOG LAMP. Nigdzie u mnie nie ma tego oznaczenia.

 

Gdzie w moim samochodzie jest ten bezpiecznik?

 

Dodam, że tylna lampa przeciwmgłowa działa. Ale chcę wiedzieć gdzie ten bezpiecznik jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz tak jak masz czyli inaczej to najłatwiej zrobić tak:

- włączasz światła i włączasz tylne przeciwmgłowe,

- wyjmujesz przekaźnik ze skrzynki i sprawdzasz czy świeci,

- jak świeci to wkładasz i następny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo zrób z bezpiecznikami tylko nie ma potrzeby ich wyjmowania, po prostu na włączonych światłach sprawdzaj przewodność poszczególnych bezpieczników na wyjściu napięcia z bezpiecznika, bo wizualne sprawdzanie często zawodzi szczególnie gdy bezpiecznik jest uszkodzony ale nie w wyniku przepalenia. Wówczas tzw, przerwy nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany, jaka pierdoła jestem, jasne że o bezpiecznik mi chodziło a nie o przekaźnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany, jaka pierdoła jestem, jasne że o bezpiecznik mi chodziło a nie o przekaźnik :D

E tam, od razu pierdoła powiedz po prostu,  że :)  to wpływ tej trawki co w awatarze masz ..  :D :D  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz tak jak masz czyli inaczej to najłatwiej zrobić tak:

- włączasz światła i włączasz tylne przeciwmgłowe,

- wyjmujesz przekaźnik ze skrzynki i sprawdzasz czy świeci,

- jak świeci to wkładasz i następny ...

Chyba tylko tak do tego dojdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...