Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dywaniki do Pick-upa D21 od jakiego terrano??


Seba350

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od czego podpasować dywaniki do D21?? Terrano I , a może D22 ma takie same??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód jest identyczny jak terrano 1 wiec proste, tył to nie wiem jaka masz kabinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matis_uaz

Ja mam wrażenie że tylne z terrano wd21  by spasowałyby do pickupa d21serio,  nie mam zamiaru kasztanić wam wątku , to tylko moja wizja i opinia, :wave:..... swoją drogą ciekawe czy zamienniki produkują takich tajli (czyt. części)????? można jeszcze stworzyć sobie szablony i dać fahmanowi tapicerowi coby takowe stworzył,jeżeli chodzi o dywanik materiałowy, jeżeli o gumowy to jedynie pytać po firmach mot. :wave:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem jakiś czas temu od T1 - kierowcy idealnie pasuje, pasażer ma lewą część od fotela strony wyciętą łukiem gdzie w pick-upie mogłoby być prosto, a tylne - no cóż ,nie pasują (do przewidzenia było) są ogólnie za małe - jakoś je tam ułożyłem, coś podciąłem i jakoś tam może być od bidy :) - raczej i tak nikt tam jeździć nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matis_uaz

 raczej i tak nikt tam jeździć nie będzie :)

no to dywaniki z tyłu to w twoim wypadku zbędny balast :whistle: . idzie dostać w agromie "sklep rolniczy" gumowe maty na arkusz nie pamiętam wymiarów ,coś ala wykładzina ,moim zdaniem takie coś by ci pykło , do tyłu pod nogi pasażerów :dribble: ,....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...