Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] wskaźnik cieczy nisko połozony


tomi1

Rekomendowane odpowiedzi

Od tygodnia mam problem w primerze p11 1,6 . wskaźnik płynu cieczy ledwo drgnie nawet jak przejadę 50 km wcześniej normalnie był na połowie.Pytanie do forumowiczów czujnik temperatury czy termostat posądzać o awarię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ze spalaniem ? ale jak staniesz w korku to powinien łapać normalną temp ... jak jest lipa

 

To sprawdz czujkę koło drugiej ..ew przeczyść powinno być 1 pinowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie wzrosło o 1,5 litra lpg na 100 To sprawdz czujkę koło drugiej ..ew przeczyść powinno być 1 pinowa?proszę o rozwinięcie sugestii :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 czujniki jeden 2 pinowy a drugi 1 pinowy jeden daje sygnał do Ecu drugi do zegarów

 

Ale na początek wymień termostat koszt nie duży a zawsze warto to zrobić polecam wahlera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 czujniki jeden 2 pinowy a drugi 1 pinowy jeden daje sygnał do Ecu drugi do zegarów

 

Ale na początek wymień termostat koszt nie duży a zawsze warto to zrobić polecam wahlera

understood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie daj znaki co i jak

 Przeczyściłem czujniki i unormowało się, dzięki za poradę.mam pytanie,czy stroisz lpg na afr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...