Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie nr ramy w pickupie d21??


Seba350
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na pierwszy przegląd jechać i tak i mały zonk - coś go już nie widać, albo źle szukam ...

Edytowane przez Seba350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rami tak mnie więcej - pod fotelem pasażera albo z przodu od góry na ramie na wysokości akumulatora, szoruj dobrze może jakieś resztki znajdziesz .... ale kupiłeś auto bez sprawdzania nr hmmm gratulacje

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matis_uaz

Szanowny panie :wave:  prawa przednia cześć podłużnicy ramy  "praktycznie róg ramy" na wysokości  mocowania podpory drążków kierowniczych górna ścianka ramy tam powinien się znajdować poszukiwany numer ,najlepiej podnieś maskę popatrz się z góry na ramę w okolicy akumulatora , gratuluje nowego nabytku!!!! :) ,pozdro......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kupiłeś auto bez sprawdzania nr hmmm gratulacje

Ten trupek (już nie taki trupek :) ) to nic ,ale ostatnio kupowałem ciężarówkę za jakieś 200tyś i też nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matis_uaz

Ten trupek (już nie taki trupek :) ) to nic ,ale ostatnio kupowałem ciężarówkę za jakieś 200tyś i też nie ...

Ryzykant :)  , nie żle sobie poczynasz kolego ,jak to mówią "no risk,no fun" :devil:

Tak jak pisze kolega hugh_h potencjalne dwa miejsca trzeba obadać :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak,

pod maską nic nie widzę - czyli zostae pod progiem - oszlifowałem trochę tak mniejwięcej pod klamką - też nic. Są trzy belki pod ramą - pomiędzy którymi powinien się znajdować (klamka to druga a trzecia) ?? I na jakiej wysokości - całkiem na górze ,po środku, na dole??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

URATOWANY !!!!!!!!! Znalazł się :) Kątówka, druciak i jechane pół ramy , a nr znajduje się koło drugiej belki i jest bity z 2cm od dołu ramy. Bardzo mało się już go zostało - ostatni dzwonek, trochę widać trochę wyobraźni i całość wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matis_uaz

Gratuluje!!! radze ci po przeglądzie ten numer na ramie zamazać smarem grafitowym bo w przyszłym roku już go nie odczytają "kontrolerzy" diagności :rolleyes:, a resztę ramy którą odrapałeś , to wiesz, nie trzeba mówić co ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...