Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Odcięcie zapłonu.


smutekh

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zaobserwowałem coś dziwnego.Auto ma gaz mieszalnikowy i na "śrubkę".Na gazie silnik pracuje w całym zakresie obrotów natomiast na benzynie powyżej 3000 obr. szarpie i nie chce jechać.Na luzie i na postoju przy tych samych obrotach zachowuje się jak przy odcięciu zapłonu.Nie wkręci się powyżej 3000.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo u siebie, czasem jest ok a czasem takie objawy jak u Ciebie. Pompe paliwa mam nową ale zauwarzyłem, że w dolocie mam zwężkę żeby na gazie było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa nowa.Muszę sprawdzić czy nie ma zwężki jak pisze czifu.....i teraz w trakcie pisania przyszło mi do głowy sprawdzić filtr paliwa.Tylko wątpię że to przyczyna filtra bo silnik tak przerywa regularnie jak przy odcięciu zapłonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z filtrem paliwa tez moga byc rozne cyrki bo przechodzilem podobny objaw ale w bmw.

robilem tez glowice tzn walek rozrzadu, dzwiginki bo sie powycieraly i objaw tez byl taki ze odcinal przy 4tys ale to tez bmw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...