Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z gray Europa by Sajmon_LP


Sajmon_LP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daj cynka jak będziesz jechał na następne zawody bo wracam do gry.

ps będziesz w sobotę na granturismo na torze Poznań

Ha! Za tydzień będę jechać znowu na Hannover tym razem Ztka jeżeli się bór sprzeda to w takim razie wpadne po drodze na mini zlot zeby nadrobić czerwiec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmon

 

Daj cynka jak będziesz jechał na następne zawody bo wracam do gry.

ps będziesz w sobotę na granturismo na torze Poznań

Odpoczywam weekend...kolejne ścigawki dopiero chyba w sierpniu...ew japfest koniec lipca ale koszt 350zł łącznie..ja odpuszczam mimo że się zakwalifikowałem.

 

 

Ha! Za tydzień będę jechać znowu na Hannover tym razem Ztka jeżeli się bór sprzeda to w takim razie wpadne po drodze na mini zlot zeby nadrobić czerwiec ;)

Jaki minizlot :>

Dodatkowo kolega Marcin wrzucił filmik z rolki 100km/h (3bieg)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuj Montuj. Każda zetka musi być odetkana!

Zaproszenie VIP na Gran Turismo Polonia.

Oczywiście meldunek obowiązkowy!

 

13566986_1150051838393878_28349225866504

 

Gran Turismo Polonia 2016 moim okiem :)

Niestety nawałnica przerwała imprezę, jednak i tak było warto!

 

 

Jakość plastikowego Ferrari z bliska przeraża...dyndające przewody/wtyczki, siatka tuningowa właściwie montowana jakościowo w sposób domowy, robota bardzo niedokładna jak na cenę oraz markę, jednak....no ok, tutaj cenimy sobie silnik oraz osiągi. Wybaczone, jednak wybrałbym zupełnie coś innego...

 

13576824_1150264965039232_76110235532276

 

Taka odskocznia.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem byłem, jednak nie brałem udziału. Miałem zaproszenie VIP jako osoba. Na tor nie wjeżdżałem. 30 lipca jest track Day i mam zamiar zadebiutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak 2200EUR za udział to sporo :) Pytam, bo widziałem przynajmniej 3 zety poza moją, ale Twojej zdecydowanie nie.

No nic, minęliśmy się. Może za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem na parkingu tym pierwszym obok niebieskiego TypeR na blachach WP. Twoja to jaka była zeta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem :-) ja mogłem tam wjechać jako VIP jak się później dowiedziałem jednak już nie przeparkowywałem i zostałem na normalnym.. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmon pisałeś na początku, że wymiana decatów zajęła Tobie godzinkę... Godzinkę to ja siedziałem w kanale u siebie i gapiłem sie jak debil w stare katy. Jak to k**estwo odkręcić? Mowa o 2 śrubach od strony kolektorów. Jedna jest na wierzchu więc poszło lekko, 2 przy większym samozaparciu też może bym wykręcił ale tą 3 to już nie mam pojęcia  :whistle: Zjarałem kilka szlug główkując i ni chu chu. Nic nie przychodzi mi do głowy  :dribble:post-96289-0-07197200-1467826412_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz nasadkowy oczywiście + przegub łamany!, da rade, nie pamiętam ale chyba miałem dwie przedłużki, jedną krótszą no i jedną albo dwie dłuższe by lepiej było kręcić. Wpadnij do Poznania to Ci to ogarnę hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij do Poznania to Ci to ogarnę hehe

Nie kuś losu z Inowrocławia wcale tak daleko nie jest  :rofl:  BTW wybierasz się do Piły na 1/4 w sierpniu? Może będziemy ekipą  :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas to ja pewnie będe najbardziej zmulonym autem  :devil:  Na 100% będzie kolega z Toledo TDI +300  :dribble:, Cordobra Cupra 1.8t +300... same dmuchane auta :icecream: prócz mojego n/a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też n/a... Trudna klasa jest bo w klasie Street rwd oni ładują turbawki po 600hp, ale fun się liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się ogarnąć te decaty  :dribble:  Czy Twoja Zetka też pluje ogniem po decatach? Może nie są to jakieś płomienie jak w uturbionych autach ale znajomi twierdzą, że daje troszkę ognia na przygazówkach  :devil: Dodam, że auto totalna seria ( aczkolwiek ręki sobie uciąć nie dam bo cholera wie co frazncuzy z nim robiły) wydech bez przeróbek. Ale dźwiek teraz to poezja :warning:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolektory i wydech seria? Tylko decaty? Miałem tak w.czarnej zecie to strzelał czasami ale nie ogniem tylko sam z siebie

Jeśli ogień to przelewa trochę i nadmiar spalin przy wysokiej temperaturze spala się powodując ogień

 

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka modów i będe myślał nad strojeniem. Wtedy okaże się tak naprawde co w nim siedzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka krótka historia zetki, mam nadzieje że się spodoba!



PS. Warto doczekać do końca, mały bonus :)

Ogólnie zaczyna brakować mocy i chyba muszę się napić co dalej, czy zostajemy jak jest, czy modzimy dalej choć wiadomo jak z finansami, tutaj teraz by zwiększyć znacznie moc pozostaje jedynie turbo...bo większość modów N/A już zrobiona, albo przesiadka na coś mocniejszego i szybszego.... otwieram piwo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widzę , że poszedłeś za przykładem :) no i gitarka - fajna prezentacja, fajne autko i teraz jeszcze fajna pamiątka :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiles te kolektory wydechowe Megan Racing i za ile? Razem z TurboWorks downpipe ile dalo to przyrostu?

Edytowane przez GodISmE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wydechowe megany były już podczas kupna. Wszystko razem bez strojenia dało bodajże 10hp, na 3-4 stronie gdzie jest post odnośnie strojenia są wrzucone wykresy. Jestem na telefonie więc dokładnie nie powiem teraz. Zestrojenie dało przyrost finalnie 25hp
 

EDIT:

Filmik dostępny niestety tylko na komputerze, prawa autorskie za muzykę zablokowały m.in odtwarzanie na urządzeniach mobilnych...

ale... "Jeżeli chodzi o Androida, istnieje sposób oszukiwania filtrów YouTube’a. Wystarczy zaopatrzyć się w dowolną przeglądarkę umożliwiającą zmianę tzw. User Agent. Dzięki temu portal będzie od razu identyfikował telefon jako przeglądarkę komputerową, nie nakładając przy tym żadnych barier " :P


EDIT :

Sprzedam swoją zete. Decyzja zapadła
Szukam czegoś jeszcze mocniejszego. Przyda mi się na 1/4 mili. Nie wykluczam turbo.

W nissana władowałem trochę kasy. Zresztą zapewne większość osób zna auto z forum lub mojego bloga. Premium Pack, navi, bose, Europa, LPG, strojony u Coobcia, mody mechaniczne oraz wizualne. Więcej info pw lub tel 791550335

EDIT:

W niedziele w Kluczewie odbyły się kolejne zawody na 1/4 mili na których zająłem 3 miejsce w klasie K3 (pow. 3000cm3 wszystkie auta N/A) a kol. Michał zajął 1 miejsce w Klasie K2 swoim białym ITR'em.

Skoro zawody to i ja, skoro zawody to i ekipa z Poznania :)

13626591_1166372110095184_11560959792758

Póki co na 8 przejazdów podano tylko.....2 czasy. U mnie najlepsze et z podanych dwóch czasów to 14.34s, na seryjnych oponach zmieniając biegi przy 6.800rpm jak wyszło najlepiej wg obliczeń a nie jak poprzednio gdy zmieniałem przy 6.400rpm, na slickach robiłem czasy 0.3 lepsze. Jeśli pomiary realne a są te same co w Chojnie, to wychodzi na to że sama zmiana biegów dała 0.3s lepiej. Czekamy na podliczenie reszty czasów!

13709818_1164848423580886_67306684678148

Udało się wejść do półfinałów z trzeciego miejsca. Pierwsze miejsce w kwalifikacjach Audi RS4 B8, drugie Porsche 911, trzecie ja no i czwarte kolega ze srebrnego 350z.

Finały to trzy przejazdy system pucharowy czyli do dwóch zwycięstw. Ja miałem w finale trzy przejazdy z nową RS4. Przegrałem 2-1. Nie było źle, następnie przejazd o trzecie miejsce z drugim 350z. Mimo missshifta małego ale kontrolowanego na 4 biegu udało się wygrać.

Trzecie miejsce, jest dobrze :)

13626567_1165018666897195_31075916494027

13615079_1165018836897178_53835852495536

13710063_1164947403570988_23112165645524

13754567_1165019976897064_62759888557979

Przy okazji w drodze powrotnej staruszkowi pyknęła taka liczba :)

13781730_1165060576893004_91844194969071

PS. Mam sporo filmików z przejazdów, jednak z publikacją ich czekam aż poznam dokładne czasy.


Pojechała...temat do zamknięcia. Co teraz? tego nie wiem... na pewno coś jeszcze szybszego!

Edytowane przez Sajmon_LP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...