Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Prośba o ocenę ogłoszeń Terrano I


radoskooor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów.

 

Po 3 letniej przerwie myślę nad powrotem do koncepcji zaupu Terrano I.

Miałem kiedyś I z silnikiem 2,4 + LPG, niestety nie bardzo było co blacharsko ratować.

W między czasie przerobiłem Fronterę krótką i Samuraia. Niestety w porównaniu z Nissanem obie konstrukcje nie przypadły mi do gustu.

Mieszkam w lesie i Terrano miałby być autem do jazdy na codzień z 30 km do roboty i spowrotem, trochę po drogach leśnych, trochę po polnych, jakaś przyczepka z drewnem itd.. bez topienia po bach w błocie.

 

Szukam czegoś taniego i w miarę przyzowitym stanie... :)

 

Mam na oku 2 oferty:

 

http://olx.pl/oferta/nissan-terrano-2-7tdi-4x4-hak-CID5-IDeW7kR.html

 

 

http://sprzedajemy.pl/nissan-terrano-i-2-4-gaz-oferta-uczciwa-tanio-gwarancja,35861372

 

Z właścielem 2,4 dość sporo rozmawialiśmy, opócz rdzy widocznej na foto jest problem z wielozaworem bo coś nie idzie dotankować lpg, i na benzynie nie ma mocy powyżej 300rpm.

 

Do diesla mam bliżej także pojadę obejrzeć, włąściciel zapewnia że rama w bardzo dobrym stanie.

Szczerze mówiąc wolałbym LPG niż diesla ze względu na ekonomie..

 

Możecie coś na szybko doradzić?

Może nie zwrócłem na coś uwagi.

 

Będę wdzięczny  za uwagi:)

Pozdrawiam 

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko powiedzieć, rudą w obu widać, progi też wyglądają do robienia na pewno w tym na gaz, plus lewe przednie nadkole wygląda na klepane jak by zachaczył jakiś pieniek nim...

w drugim prawdopodobnie tez progi ma do robienia zaraz nad podestami oraz orurowanie z przodu było odmalowywane niedawno bo łaty na zdj aż się błyszczą, szkoda że mało zdjęć z niego i nie widać silnika, aaa i w środku mocno wytarte ma otuliny pod nogami kierowcy :)

 

Edit.:

na sprzedajemy uważaj bo mogą być auta które już zmieniły właściciela, np. to co ja kupiłem nadal jest wystawione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko powiedzieć, rudą w obu widać, progi też wyglądają do robienia na pewno w tym na gaz, plus lewe przednie nadkole wygląda na klepane jak by zachaczył jakiś pieniek nim...

w drugim prawdopodobnie tez progi ma do robienia zaraz nad podestami oraz orurowanie z przodu było odmalowywane niedawno bo łaty na zdj aż się błyszczą, szkoda że mało zdjęć z niego i nie widać silnika, aaa i w środku mocno wytarte ma otuliny pod nogami kierowcy :)

 

Edit.:

na sprzedajemy uważaj bo mogą być auta które już zmieniły właściciela, np. to co ja kupiłem nadal jest wystawione ;)

w tym 2.4 gość myślał że zrobi dobrze dla sprzedaży i już progi pianką zapsikał i pociągnął żywicą i barankiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...