Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p11.144] Nie pali po samodiagnostyce


janek125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problem z autem. Wymieniałem dzisiaj aparat zapłonowy i wszystko było dobrze aż do momentu kiedy zrobiłem samodiagnostyke. Zwarłem piny 1 i 8 (gniazdo ODBII), wymrugało mi błędy, skasowałem je i pojechałem w trasę. Później sprawdziłem jeszcze raz nie było błędów. Chciałem sprawdzić jeszcze błędy ABSu i zwarłem 8 pin do masy, ale nic mi nie mrugało. Po tych zabiegach już nie chce mi zapalić. Istnieje możliwość że mogłem zewrzeć jakieś inne piny ze sobą. Na benzynie nawet nie łapie. Na gazie jak odpale awaryjnie to działa ale tylko jak się go trzyma powyżej 3000 obrotów, poniżej gaśnie. Iskra jest, benzyna jest wygląda jakby nie było sterowania. Nie wiem co mogę w tej sytuacji zrobić, może mi ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskra jest, pompka daje paliwo, tylko coś nie bangla. Jak go odpalam go na gazie awaryjnie działa powyżej 3000 tys. poniżej gaśnie. Na benzynie wogole nie rusza. Zaprowadził go do mechanika i zobaczymy. Pewnie na weekendzie bo wcześniej mnie nie będzie. Jak odbioremto dam znać co było. A może jest jakaś blokada cos uruchomiłem nieświadomie? I teraz nie chce gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może trochę późno piszę ale ja u siebie podobnie robiłem diagnostykę i poprzez zwarcie tych pinów spalił mi się bezpiecznik bodajże od pompki paliwa. Wymieniasz i śmigasz. Podejrzewam że i u Ciebie zaistniała podobna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...