Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupię Terrano II po lifcie


Harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Kupię Terrano 2,7 tdi. Interesuje mnie idealny stan blachy i ramy.

Koniecznie 5 drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania, Grecja...

 

i to na tyle blisko morza żeby zawsze było ciepło, i na tyle daleko żeby solą burze nie zawiewały :)

 

A tak serio... to się nie da. W ramie zawsze będą ogniska korozji, Lemmy Ci powie gdzie :)

 

Buda też jest średnio pomyślana. Kilka miejsc jest budowanych z cienkiej blaszki zgrzewanej np w 3 warstwach... to będzie korodować choćby z kondensacji wilgoci

 

Da się kupić natomiast żelazo w "niezłym stanie" w którym wystarczy miejscowa walka z korozją, a nie rozbieranie całości i generalny remont

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o takie coś właśnie mi chodzi. Oglądałem już kilka sztuk i jest tragedia (według sprzedających super stan). Najgorsze, że trzeba zjeździć całą Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są samochody z kilkunastoletnią przeszłością... Każdy z nich jakiś tam teren kiedyś widział, nawet jeśli tylko w formie lekkiego szutru to i tak zostawia to ślad, jeśli szukasz auta w Polsce, to każdy z nich zimą złapał sól, każdy jeździł w deszczu.

 

Ciężko Ci będzie o dobry stan blachy, jak bardzo Ci zależy, szukałbym w świeżym imporcie z ciepłych krajów, albo tam pojechał. Widziałem kilka terenówek z Hiszpanii i jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...