Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] lift / Głośna praca zawieszenia


Wiesia92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanie mam następujące : czy w waszych Nissanach zawieszenie też tak słychać w środku ?

Chodzi mi o przeniesienie hałasu z kół zawieszenia do kabiny na dziurach i nierównościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo końcówka drążka ... łączniki  stabilizatora...przeguby... itd  :D

Jest tego cholerstwa skrzypiąco-trzeszcząco- stukająco-pukającego w zawieszeniu przednim....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wachacze gorne amory stabilizatory gumy wymienilem

Chodzi mi ocharakterystyke zawieszwnia

Chodzi mi ze no glosno zawieszenie pracuje jak jechalem roverem 400 to bylo duzo ciszej

Chodzi jak pokonuje nierownosci slychac ze wjezdza na nierownosc slychac jak w dziure wjedzie

Sory za bledy ale pisze z telefonu i jestem w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się odnieść (nam) osobom postronnym do Twej uwagi , którą można traktować jako subiektywną.

Co to znaczy "głośno" ? Każdy inaczej to spostrzega ....

Pewnie jest różnica między autami / markami.

i między egzemplarzami Primery także.

Ja osobiście nie narzekam ;)

 

(Piszę z telefonu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bym musiał się z koleżankom umówić bo widzę ze chyba jest z Częstochowy. dla mnie te zawieszenie głośno pracuje.Chodzi o to ze porostu słychać jak auto wjeżdża na nierówność. Głośno chodzi właśnie nierówności na drodze.zawieszenie nie jest wybite bo auto elegancko się prowadzi.nie umiem tego określić... dla mnie w tym samochodzie jest głośno a nie mam do czego sie odnieść ojciec ma wersje sedana przed liftowa competens czy jakoś tak i też tam zawieszenie głośno prace nieewiem czy te nissany tak maja czy co..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W primerach jest sztywne zawieszenie w porównaniu do innych marek aut wiec ten tym tak ma  .Primera jest słabo wygłuszona więc sporo dźwięków dochodzi do środka ratuje cię wygłuszenie lub podkręcenie radia  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...