Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Primera p11 lift] 2.0L (140km) jakie spalanie


Wiesia92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie jest napisane możecie mi powiedzieć ile powinna primera palić? bo mi pokazuje na 100km 11-12L to jest normalne spalanie? dodam że na podtlenku LPG wskazania są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi glownie trasa po miescie ile. Ostatnio udalo mi sie zejsc do 9,5L ale to jazda byla na bardzo bardzo delikatnym gazie

w stopce masz spalanie mojego 2.0 140KM, raczej po trasach. jak klikniesz będzie cała statystyka z kilku lat.

 

Mozesz podac link bezposrednio? Vhodzi mi o ta stopke. Przepraszam pisze z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12,5 po mieście (ciężka noga), 9-9,5 trasa (ciężka noga) -na LPG bardzo podobnie więc te silniki tak już mają.

 

Mi chodzi glownie trasa po miescie ile. Ostatnio udalo mi sie zejsc do 9,5L ale to jazda byla na bardzo bardzo delikatnym gazie


Mozesz podac link bezposrednio? Vhodzi mi o ta stopke. Przepraszam pisze z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12,5 po mieście (ciężka noga), 9-9,5 trasa (ciężka noga) -na LPG bardzo podobnie więc te silniki tak już mają.

 

U mnie podobne spalanie na LPG   , ale da się dużo mniej w trasie najmniej wyszło  mi  8 l gazu ale jazda bardzo bardzo  eko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...