Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] 2,0 Sonda i przerywanie


Kubasek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zauważyłem że primerka wkreca się na obroty i nie przyspiesza nieraz tak szarpnie i znów kondon.. Jak się odpuści trochę gazu to wgl jak by nie dostawał paliwa. Podłączyłem pod kompa sonda 1 pokazuje 0.00v a druga dawkę bogata cały czas. Ale jak zmierzylem na odpalonym silniku sondę to pokazuje wartości 0.80 0.12 i skacze czyli sonda działa. Odpialem sondę to nawet jechać się nie da. Dodam że na gazie jest dobrze może trochę braknie mocy na wysokich ale to pewnie wina słabo wyregulowanego gazu. Czemu sonda na kompie pokazuje 0? A druga caky czas bogato? A na mierniku jest git przeplywka na wolnych obrotach pokazuje 1.36v. Dodam że mam benzynę od kwietnia i wtedy samochód stał z miesiąc czy może to być przez benzynę? Wymienialem ostatnio filtr paliwa To czarna benzyna z niego leciała. Proszę o pomoc bo już mnie drażni jak mi przerywa.. I nie ciągnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dodam że na gazie jest dobrze może trochę braknie mocy na wysokich ale to pewnie wina słabo wyregulowanego gazu.

zakręcałeś butlę do testu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie tak dopiero po robocie. A macie może jeszcze jakieś inne pomysły ? czemu ta sonda na kompie nic nie pokazuje..


zakręciłem butle od gazu pojechałem do miasta 10 km w jedna strone nie chciał iść muliło przerywało coś, z powrotem inny samochod 160 na momecie :o nie wiem czemu ale jeszcze było czuć jak delikatnie go zamula.. ale prawie nie wyczuwalne. może to od tej j**ane starej benzyny. co powiecie na to żeby ja spuścić i zalać mu 98 i troche pojeździć na niej czy to zła benzyna dla tego silnika?. dziś będę jeszcze psiukał przepływkę preparatem do przepływek bo oglądałem ja i jeden drucik jest brudny.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyscilem przeplywke teraz dopiero czuje 140 koni, inny samochód :-D auto na gazie i na benzynie jezdzi tak samo ciągnie do samego końca o wiele lepiej. Problem znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...