Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] 1,8 zamiana ksenonów na Halogeny?


makib

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnośnie zamiany lamp ksenonów  na zwykłe halogenowe

Mam lampy z ksenonami

Lampy sa zmatowiałe , odbłysniki wypalone a ich regeneracja jest dwukronie droższa ( nie liczac nowych zarników ) od  lamp halogenowych nowych w zamienniku firmy Depo.

 

Mam pytanie do osób ktore dokonywały takich wymian

Pytania brzmią:

 

- czy trzeba przerabiac elektrykę  ( czy wystarczy podpiąc stare doprowadzenie zasilania )

- czy da sie bez problemów przełożyc silniki pozycjonowania lamp z ksenonów

- czy przy wymianie moga zdarzyc sie jakies niewymienione problemy?

 

Dziękuje za odpowiedz

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do tej pory jeździłeś na xeno to na H7 będzie gorsza tragedia jak na starym xeno

Szczególnie jeśli kupisz TYC czy Depo. Nie wspominając o tym że co nie które mają kłopot z prawidłowym ustawieniem. Poza tym skoro jesteś w stanie wymienić lampy sam. To i spokojnie jesteś w stanie zregenerować je samemu. Koszt będzie w granicach 160zeta+własna praca i wielka satysfakcja!!!

Raczej każdy chce xeno, nie odwrotnie. Palniki kosztują 3setki, dobre H7(+30, +60, +90%)60zeta. Jak przeliczysz ilość wymian H7 i ich jakość swiecenia. To dojdziesz do wniosku że byłeś (nie obraź się) głupi...(jak miałem Prymcie to 3 lata polowałem na xeno w dobrej cenie)

A jak tak bardzo chcesz to wystaw swoje na zamianę tu na forum i zaraz pewnie znajdzie się chętny!

Wszystko jest P&P. Jedynie musisz przemontować silniczki poziomowania z xeno, bo z lamp manualnych nie będą działały w samopoziomowaniu i na odwrót.

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...