Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podłączenie air bag i podgrzewania w fotelach przednich WP11 2001r


kozakzst

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zakupiłem oryginalny beżowy skórzany środek w pięknym stanie do mojej Primerki wp11 i po wymianie foteli napotkałem problem z air bagiem. Stara kostka ni w ząb do nowej nie pasuje, ale też i kable troszkę się różnią. W mojej wiązce jest żółty sygnałowy przewód i żółto-czarny masowy, natomiast w nowym fotelu oba są żółte. I teraz pytanie: który z dwóch żółtych przewodów jest sygnałowym a, który masowym? czy może działa to na zasadzie diody i nieważne gdzie przyłącze chodzi tylko o zamknięcie obwodu?

 

Drugi temat to podgrzewanie. Moje fotele welurowe mimo że miały w nich poduszki to nie miały podgrzewania.Mam przełączniki do załączania podgrzewania z oryginalnymi kostkami i wyprowadzeniem na kostkę, kostki w fotelach i tyle.. Pytanie jak to podłączyć żeby to wszystko działało? Będzie to połączone z modułem komfortu czy jak?

 

Z góry dzięki za pomoc, Marcin Stargard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzeb w dziurze w wykładzinie pod fotelem - powinieneś natrafić na kostkę (pod fotelem kierowcy na dwie). No i największy quest - kawałek wiązki na tunel środkowy - pod zaślepką pod ręcznym kasz kostkę, do której wpina się ten kawałek wiązki - uważaj były dwa rodzaje kostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...