Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Nie odpala


Gość seenten

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, cześć.

 

Mam na warsztacie autko znajomego, które odmówiło pewnego dnia posłuszeństwa. Temat wygląda tak, że Primera zgasła i już nie chciała odpalić. Przycholował, posprawdzałem wszystko co trzeba, iskre, czy immo gaśnie, ciśnienie paliwa, prądy na aparacie, wtryskach itp.... brak kodów błyskowych, wyskakuje 55, brak. Zatem po sprawdzeniu okazało się, że niema iskry, więc aparat został wymieniony na inny, ale tutaj zaskoczenie dalej nie chciał odpalić, a iskra się pojawiła. Po przemyśleniu wysłałem oby dwa aparaty do sprawdzenia, gdzie wyszło, że oryginalny jest padnięty, a zakupiony na szrocie ok. Sprawdzając ciśnienie paliwa, byłem nieco zdziwiony, że pompka daje aż 7bar !!! Pytając się znajomych mechaników, raczej twierdzili, że nie ma to znaczenia, na odpalenie, choć nie jestem tego pewien, bo tylko to jest podejrzane. Dlatego też piszę tutaj, proszę o poradę, może jakieś inne sugestie, podpowiedzi.

 

Z forum co mogłem to przeczytałem, chyba, że coś przeoczyłem, jeśli tak to przepraszam i proszę o podanie linka, pozdrawiam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...