Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić X-traila... Rozważania na temat innych marek.


Gość Zboro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo sytuacja skomplikowala sie w ten weekend i nie zdazylem nic zrobic.W piatek auto bylo jeszcze na sprzedaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci ładny, co muszę zrobić, żeby mieć ten przodzik?

 

 

Dokładka z przodu i z tyłu to fabryczny dodatek z katalogu nissana. Niestety zgubiłem folder z 2005 r. i teraz dokładnej nazwy nie znajdę. Urban coś tam się te nakładki nazywają. Ogłoszenie nadal aktualne oczywiście. Mirek, aż wstyd, ale o ramkach zapomniałem :o, jak będę przedłużał ogłoszenie to jeszcze raz zrobię foto tym razem z ramkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem co to jest i jaki ma numer - ja pytam co mam zrobić by go mieć z tego auta? :nissan:

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić to auto;) Nie wyobrażam sobie cokolwiek z niego usuwać. Chciałbym żeby jak najdłużej jeździł jak pierwszego dnia i dlatego idzie jako całość. 

Edytowane przez Szmiglo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kari musisz się podmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zwyczajnie nigdzie nie ma tego kangurka... a tu bęc, jest. :dribble:

 

Szukaj w Czechach.

Czasami w ogłoszeniach i Tino widziałem z różnymi pięknymi dodatkami /czego nie ma u Nas w PL/. Więc jakieś tiuningowe rzeczy są tam bardziej na czasie niż u Nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czas użytkowania starej poczciwej N15 (2.0 D) sie skończył, rodzina się powiększyła i żona wierna marce mówi "szukaj mi nissana " podoba się jej x trail mi zresztą też. Z tym jednak wyjątkiem, że ma to być benzyna 2.0. Znalazłem w pobliżu coś takiego może ktoś widział.http://otomoto.pl/nissan-x-trail-i-2-0i-4x4-C35424971.htmlLicze też na rzesze fachowców z forum może ktoś coś podpowie.

Pozdrawiam Norbert

Nie dodałem w grę wchodzi jednynie T30 roczniki 2004 2005 taki budżet mogę na ten cel przeznaczyć.

Pozdrawaim Norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czas użytkowania starej poczciwej N15 (2.0 D) sie skończył, rodzina się powiększyła i żona wierna marce mówi "szukaj mi nissana " podoba się jej x trail mi zresztą też. Z tym jednak wyjątkiem, że ma to być benzyna 2.0. Znalazłem w pobliżu coś takiego może ktoś widział.http://otomoto.pl/nissan-x-trail-i-2-0i-4x4-C35424971.htmlLicze też na rzesze fachowców z forum może ktoś coś podpowie.

Pozdrawiam Norbert

Nie dodałem w grę wchodzi jednynie T30 roczniki 2004 2005 taki budżet mogę na ten cel przeznaczyć.

Pozdrawaim Norbert

http://otomoto.pl/nissan-x-trail-i-pierwszy-wlasciciel-krajowy-prywatny-C35643581.html

 

mój, klubowy x-trail do kupienia jest. 2.0 2004 (rejestracja 2005). Cena do negocjacji. Auto doinwestowane. W razie pytań proszę o kontakt. 606-766-369. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wziąć auto od klubowicza, bo ten to z komisu jest. Celem komisanta jest zarobić jak najwięcej jak najmniejszym kosztem. Jeśli już to kosztowne i zużywające w tym modelu jest cały wydech (2000), hamulce - zaciski reg+tarcze+szczęki (1500), sprzęgło (1300) i wszystkie łożyska piastowe (1500) z linką ręcznego. Poza tym oceń opony bo te potrafią kosztować 2-3 kawałki + tyle samo zima. Zatem sam widzisz, że zakup można swobodnie przedrożyć o dyszkę. O napędzie 4x4 nie wspomnę. Lepiej od klubowicza albo Taty...Jednak weź pod uwagę, że będziesz się z benzynką nudził, nic się w niej nie dzieje....

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ale to ma być drugie auto w domu, będzie nim jeździć głownie żona z dziećmi do szkoły, do przedszkola i do pracy a ja po pracy na trening i tyle(głownie miasto). Demon prędkości nie potrzebny.W porównaniu do 75KM w N 15 to i tak prawie 2x więcej owicza lepieji będzie pani zadowolaona. Wiem, że od forumowicza lepej i z tego skorzystam.

Pozdrav

Norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ale to ma być drugie auto w domu, będzie nim jeździć głownie żona z dziećmi do szkoły, do przedszkola i do pracy a ja po pracy na trening i tyle(głownie miasto). Demon prędkości nie potrzebny.W porównaniu do 75KM w N 15 to i tak prawie 2x więcej owicza lepieji będzie pani zadowolaona. Wiem, że od forumowicza lepej i z tego skorzystam.

Pozdrav

Norbert

czasownik "nudzić się" odniosłem do zerowej awaryjności a nie prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wysłużoną N 15 nie miałem ani jednego problemu, no może poza siłowniakmi tylnej kalpy, a tak bez zarzutu. Parafrazując " żona płakała jak ją sprzedawała"

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z almerą 1 to akurat żadna łaska...ale już 2 to lubiła i czujnik poł. wału popsuć i wiewiórka ją żarła zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Warto brać dla samej dokładki zderzaka ;) Sam też mam takową  :icecream:

 

Auto sprzedane. Dzięki wszystkim użytkownikom za pomoc, porady i dobrą atmosferę. Mimo, że przesiadka na forda to będę zaglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...