Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić X-traila... Rozważania na temat innych marek.


Gość Zboro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś kto nie słucha w ogóle radia jest szczególnie podejrzany :).


Mam nadzieję, że żartujesz jednak....

Mówię śmiertelnie poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berater jak pamiętam od 2000 nigdy nie słyszałem takich zdań, wydawało mi się, że ludzie się ogarnęli i każdy mówi, że wszystko ok i nie sprzedaje takich tekstów jak cytowane przez Ciebie. Temat o stacjach radiowych jest fajny ale rozumiemy, że to ma byc dla wywołania uśmiechu i dobrze niech tak będzie.

 

Berater ten znaczek nie pasuje do średniego, że tak powiem pokolenia, nie było wtedy zwyczajnie ziela...

z Twoich opisów celowałbym raczej w 35 max.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja młody duchem jestem. W 2016 sześć dych będę obchodził.

Bardzo byś się zdziwił co się paliło w latach 70-ch i 80-ch :). Całe pokolenie dzieci kwiatów może coś na ten temat powiedzieć. Wtedy właśnie zacząłem chłonąć muzykę Hendrixa, Janis Joplin, Led Zeppelin, Deep Purple, itd, itp

Z tymi stacjami radiowymi to tylko w części żart.

Przekonałem się wielokrotnie, że podobne zainteresowania muzyczne pozwalają znaleźć podobną częstotliwość nadawania/odbioru i rozmowa przebiega znacznie bardziej konstruktywnie.

Znacznie łatwiej mi się dogadać z miłośnikiem rocka (w tym metalu) czy bluesa, niż hiphopu, dance, house czy jak to się nazywa.

Oczywiście de gustibus ......... Ale coś w tym jest. 

Edytowane przez berater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, naprawdę ? Są też inne :)?

Widzę, że albo prowokacyjnie udajesz, albo niewiele zrozumiałeś z tego co napisałem wyżej.

Nie wiem co masz zaprogramowane w radiu, ale prawdopodobnie od Ciebie samochodu bym nie kupił :).

Edytowane przez berater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On już się szykuje. Zbiera amunicję :gun:.

Albo przeprogramowuje radio :).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem.

Mam nadzieję, że osta mi nie wlepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, szkoda.

Czasem sprawiasz wrażenie oblężonej twierdzy, a tu nikt nie atakuje.

Jedna rada (starego człowieka).

Zluzuj majty :). Więcej dystansu do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/-ID4p4je7.html#3acda5d208

 

tutaj jest zarejestrowany w kraju od 2013 r. Już troszkę więcej będzie można o jego historii powiedzieć. Aczkolwiek to dziwi, że w tak krótkim czasie idzie do sprzedaży. nie za 64, a za 74. Na auto.de X z 2012 r. w skórach z tym dieslem kosztuje 22k euro. Dlaczego tamten jest sprowadzony i wystawiony za jedyne 64 sam musisz sobie odpowiedzieć. 

Edytowane przez Szmiglo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/-ID4p4je7.html#3acda5d208

 

tutaj jest zarejestrowany w kraju od 2013 r. Już troszkę więcej będzie można o jego historii powiedzieć. Aczkolwiek to dziwi, że w tak krótkim czasie idzie do sprzedaży. nie za 64, a za 74. Na auto.de X z 2012 r. w skórach z tym dieslem kosztuje 22k euro. Dlaczego tamten jest sprowadzony i wystawiony za jedyne 64 sam musisz sobie odpowiedzieć. 

Dzięki za info - a ten który ty wskazałeś wydaje się być OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

auto ma 7 lat i nawet ryski, a w środku lepiej niz z fabryki.  Bierz dziś. I powiem Ci przebieg ładny 20 tysi rocznie w dizlu...a auto stało grubo więcej niż 100 tys. pln.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś specjalny model:

8 X AIR BAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A T31 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nz było, że nie ma ale ja wiem, że ma.


chodzi bardziej o to jak skuteczna to ochrona i czy z dwóch stron tak samo mocna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie
Wpadł mi w oko nissan z 2007 roku z silnikiem 2.0dci (mam nadzieje, że podczas spokojnej jazdy do pracy zmieszczę się w 7l ropy) - zero korków 30km trasy, ale do rzeczy.

Oto ogłoszenie:
 link


1. Czy fabryczna nawigacja jeszcze się do czegoś nada (dostępność aktualnych map?) widziałem, że ma bluetooth ale czy np działa odtwarzanie plików mp3 z komórki na głośniki auta?

2. Zarówno z przodu z lewej strony jak i z prawej z tyłu odstaje listwa plastikowa nadkola. Każdy element sprawdzałem i ma oryginalny lakier więc nie było tam żadnego wypadku co najwyżej jakieś puknięcie w zderzak. Tylko czy przypadkiem te mocowania są dostępne np w aso?

3. Z zewnątrz korozji brak (jeszcze nie widziałem auta ze spodu dzisiaj będę oglądał) ale czy wersje z 2007 roku miały już ocynk? Bo starsze wiem, że dosyć poważnie korodują niestety.

4. Uszkodzone (porysowane) są maskownice na boczkach drzwi te które są zwykle w kolorze srebrnym przy podłokietniku wiem, że da się je zdemontować, dzwoniłem do aso ale prosili o ich kod. Dysponuje ktoś katalogiem części do tego modelu żeby wyciągnąć kod który pozwoliłby mi zamówić te elementy w aso?

Z góry dzięki wszystkim za pomoc, jak dobrze pójdzie zostanę właścicielem tego auta dzisiaj i na stałe zagoszczę na forum. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. O aktualnych mapach zapomnij. Zresztą ekran nawigacji b. słaby.

2. W ASO ceny chore. Szukaj na alledrogo.

 

Przy przebiegu postaw 2 zamiast 1 z przodu. Będziesz bliższy prawdy.

 

Spryskiwacze i brak ksenonów ? Bardzo rzadka kompletacja. Spotykana tylko na Skandynawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spradzałem przebieg po dunskich tablicach i w 2011 było 40tyś przebiegu a w sierpniu 2013 było 90tyś przebiegu więc obecne 134tyś km wydaje się całkiem realne. No tak spryski są a dokładniej jeden bo drugi odpadł.

 

Odnośnie nawigacji to można powiedzieć, że jest ale tak jakby jej nie było, zgadza się?

 

Odnośnie lamp w ogłoszeniu piszą o xenonie, a faktycznie zwykłe są. Pytanie tylko czy takie wwersje wychodziły da się to po viniwe sprawdzić? Vin jest następujący: JN1TCNT31U0006397

Edytowane przez krzysio82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuje się auta sprowadzonego i to od handlarza. więcej będzie z tego kłopotu niż pożytku. Auta sprawiają problemy w miejscach, których nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...