Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić X-traila... Rozważania na temat innych marek.


Gość Zboro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w załączniku wyciąg ze świadectwa homologacji. Chciałem Ci Dino to na priw przesłać, ale nie wiem jak załącznik dodać.

Możesz coś o tym powiedzieć o instalacji i tych wszystkich wtryskiwaczach i wielozaworach? homologacja nie jest już po terminie?

 

post-95567-0-24902800-1446667090_thumb.jpeg


 podejrzrzrzrzrzrrzrzrzrzrzrzeniami

oj tam, oj tam czepiasz się. Późno było. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to nie arctic tylko alaska jeżeli chodzi o reduktor czyli za słaby i to dość poważnie za słaby :D o reszcie napisałem wyżej, zgada się z homologacją, widać MAP-a od KME czyli pewnie Diego tam siedzi, 

na moje jak silnik okaże się, ze w jakiś dziwny sposób to przeżył :D bo wystarczy podeprzeć się PB podczas pracy i będzie prawie OK :D to przód do wymiany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to nie arctic tylko alaska jeżeli chodzi o reduktor czyli za słaby i to dość poważnie za słaby :D o reszcie napisałem wyżej, zgada się z homologacją, widać MAP-a od KME czyli pewnie Diego tam siedzi, 

na moje jak silnik okaże się, ze w jakiś dziwny sposób to przeżył :D bo wystarczy podeprzeć się PB podczas pracy i będzie prawie OK :D to przód do wymiany 

możesz ostatnią linijkę przełożyć na polski ogólnierozumiany? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalacja włożona w 2004r czyli trochę przejechane, ciekawe ile, i jeżlei było ustawione dobrze, czyli ktoś kto to zrobił wiedział, ze jest za słaby zestaw to podparł to programowo PB powyżej jakiś obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź. Człowiek uczy się przez całe życie :)

Jeśli auto z 2001r, instalacja w 2004r na liczniku nawet te 180 tys. to już mnie głowa rozbolała. No cóż, zobaczymy w piątek.

Silnik od primery by pasował do xtraila? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego instalacja z 2004 roku ?

 

chyba homologacja z 2004, data instalacji jak dobrze widzę (ucięty scan) to 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie wygląda na 2009r. ale i tak jakości jej to nie dodaje :D patrzyłem tylko na zamontowany zestaw 

zależy jaki silnik, i po co kupować auto i odrazu remontować, nie lepiej troszkę dołożyć i kupić sprawne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania Dino. Gdybym chcial w auto od razu po zakupie wkladac, to bym jakies do poprawek blacharsko-lakierniczych kupil tansze, albo nowszy model w podobnej cenie.

OK już po badaniu w aso. Auta mocno zużyte i trzeba mocno doinwestować, a nie było nawet na podnośniku. Za to obsługa ASO Lesiak na ul Sterniczej 40 super. Polecam.

Edytowane przez radek1916
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi czasu starczy. Malo Xtrail na warszawskim rynku. Zastanawiam sie nad cr-v, hr-v, santa fe czy rav4. Ogolnie nad suvem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HRV za małe do reszty propozycji :D ostatnio gazowałem astrę 1.4T :D już się zwróciło a minęło nie całe pół roku :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa wczoraj w aso mowili ze przyjezdza na przeglady micra z lpg. :D

Jak wyglada spalanie lpg w amerykanskich autach z silnikiem 4,0l? Moze tym rynkiem warto sie zainteresowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa wczoraj w aso mowili ze przyjezdza na przeglady micra z lpg. :D

 

dba o swój portfel :D 

 

 

Jak wyglada spalanie lpg w amerykanskich autach z silnikiem 4,0l? Moze tym rynkiem warto sie zainteresowac?

normalnie, ale jak myślisz,ze będzie paliło tyle co 2.0 no to lepiej nie kupuj :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuje spalania jak przy 2,0 pytam tylko csy czy to jest blizej np 16litrow lpg czy 26??

Sorry z telefonu pisze

Sorry z telefonu pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuje spalania jak przy 2,0 pytam tylko csy czy to jest blizej np 16litrow lpg czy 26??

 

16L w SUV-ie z silnikiem około 4L to wielki optymizm :D no chyba, ze w trasie

moja Ody 3.5L w trasie połknie około 14L w mieście i 20L weźmie :D a to jednak VAN a nie SUV co prawda to i tak mniej finansowo, niż podobne traktory :D :D :D ale zawsze cyfra wyższa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

santa FE ma chyba 2.7 z tego co pamiętam przy gazowaniu, zerknij też na Tuscoma 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo: Witam się.

Secundo: Miałem 7 lat Nissana Terrano (WD21) i sprzedałem. Ostatnie cztery lata jeżdżę Mardzą 6. Ostatnio zacząłem szukać następnego samochodu i padło na X-Traila. Kilka już sztuk obejrzałem, ale raczej biedne to sztuki były. Po przejściach jak to mówią ;-)

Ostatnio wypatrzyłem takiego w Lublinie: http://allegro.pl/show_item.php?item=5772329207#f460c01cfe

Cena raczej z tych wyższych, ale jeżeli prawdą jest przebieg i historia to może warty jest pochylenia się nad nim. Czy może ktoś z szacownych użytkowników forum już go może obejrzał? Do sprzedaży już jest z miesiąc z okładem.

Czy wiecie może, czy Autoniss lubelski robi przeglądy przedsprzedażowe i czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Columbia nie powinna miec dodatkowych świateł w relingach na dachu?

Za takie pieniądze swojego bym sprzedal ale jestem realistą :) Jak miałbym sprzedac za 15 jak chodza od handlarzy to jeźdzę dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...