Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Świeci CHECK


Gość WUJA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przejechałem Primerką (2.0 140KM benzyna ) 230 km i po dojechaniu do celu zgasiłem auto. Po paru minutach odpaliłem i zaświecił się czek  CHECK i nie gaśnie. Podczas jazdy przy pierwszych 100 km miałem spalanie ok 8l, a później trochę zaczęło pachnieć benzyną i spalanie wzrosło do 10,5l

Cóż to może być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczytaj błąd a sie dowiesz :D 

gdzieś zawieruszyłem kulę a fusy z kawy wylałem z rana :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczytaj błąd a sie dowiesz :D

gdzieś zawieruszyłem kulę a fusy z kawy wylałem z rana :D

Jeżeli DINO kulę zgubiłeś, fusy z kawy wylałeś a nie masz konkretnej podpowiedzi to jako ADMINISTRATOROWI taka odpowiedź nie przystoi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli DINO kulę zgubiłeś, fusy z kawy wylałeś a nie masz konkretnej podpowiedzi to jako ADMINISTRATOROWI taka odpowiedź nie przystoi. Pozdrawiam.

a dlaczego??? co za związek ma moja funkcja z zadanym pytaniem?? ogólnie temat powinien polecieć do kosza, jesteś w stanie pomóc i podać rozwiązanie z takiego pytania to napisz co ma naprawić aby zniknął check, 

@WUJA rejestracja 13.35, post 14.04 i od tego czasu brak aktywności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli DINO kulę zgubiłeś, fusy z kawy wylałeś a nie masz konkretnej podpowiedzi to jako ADMINISTRATOROWI taka odpowiedź nie przystoi. Pozdrawiam.

Odpowiedź na pytanie zadane przez WUJA moim skromnym zdaniem powinna brzmieć "odczytaj błąd a sie dowiesz". Dalsza część była zbędna i cokolwiek nie grzeczna. Jeżeli chodzi o związek sprawowanej funkcji z treścią odpowiedzi to byłbym kontent jeżeli ADMINISTRATOR wykazałby więcej zrozumienia dla problemów zgłaszanych przez forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostał poradę aby odczytać błąd a w związku z tym, że oczekiwał cudu dostał tez odpowiedź odnośnie tego, a czy odpowiedź była niegrzeczna??? sam nie wiem, @WUJA jakoś sam się nie wysilił,

myślę, że dość dużo wykazuję zrozumienia dla problemów zgłaszanych przez forumowiczów :D a niekiedy nawet ud mi sie pomóc nie tylko tu ale i w realu :D 

myślę, tez, że nie należy popadać w skrajności, bo zaraz się okaże, że poza zwykłymi userami, nikt poza suchą odpowiedzią nie może nic dodać od siebie

więcej luzu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym odpowiedział tak samo

Skoro zaświeciła się kontrolka która odpowiada za kilkanaście różnych czujników i kilkadziesiąt pokrewnych komend to jakim cudem można coś sensownego odpowiedzieć jak nawet właściciel pod maskę nie zaglądnął

 

Podejście Pana Administratora było nad wyraz kulturalne . ja bym temat albo zamknął od razu albo skasował albo to i to

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...